20 bin TL civarı laptop önerisi

Konuya ek olarak Abim Hollanda'da oradan da alabilirim, oradan almak daha mı mantıkl? I ben baktım cok fiyat farkı yoktu + garanti sıkıntısı çıkarsa diye pek o opsiyonu düşünmedim.

Fazla fiyat farkı yoksa gerek yok, garanti Türkiye'de olmuyor veya 1 yıl oluyor, klavye farklı oluyor vs.

2 3 yıl sonra görürüz 1050yi,3050/ti da daha şimdiden yeni çıkan oyunlarda med grafikte oynuyorsun yer yer VRAM'den yer yer performansından dolayı, 3 yıl sonra çıkacak oyundada o grafiklerde oynarsın diyorum. Bu arada alınmaz diyen arkadaslarinda aciklamasini bekliyorum.

Dediğin sorunlar Clevo kasa modelleri için Monster gibi kasa alıp logo basan firmayı genelleyerek elestiremezsin zaten.

Sorunda bu zaten Clevo kasa plastik ve dandik. Abimde Abra A7 var. Pişman mı? Değil ama biraz daha koyup alüminyum kasa alabilirdi. Ama Allah büyük bazı modelleri harbiden iyi ama Abra tavsiye edilmez hocam.

Sorunda bu zaten Clevo kasa plastik ve dandik. Abimde Abra A7 var. Pişman mı? Değil ama biraz daha koyup alüminyum kasa alabilirdi. Ama Allah büyük bazı modelleri harbiden iyi ama Abra tavsiye edilmez hocam.

İşte bu modeli Clevo kasa kullanmıyor ki tavsiye ediyorum, Abra serisindede tongfang kasa kullanan modeller var V11 V18 V14 V19 gibi, bu bütçedeki modeller zaten hep giriş seviye modeller ve kasaları plastik.

Merhaba, ASUS ROG gibi 3050'li güzel laptoplar var bu fiyat bandında ancak 3050 ekran kartı nerede okusam kötü diyorlar, kartın 4 GB RAM'i olmasından kaynaklı herhalde. Bu yüzden çok kararsız kaldım yardımcı olup öneride bulunursanız sevinirim. Hem yazılım hem oyun için kullanacağım (GTA, Assetto Corsa) gibi oyunlar
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...azer-mouse-monster-sogutucu-1061377472/detay/ kendi laptopum satmaya çalışıyorum ihtiyaçtan pazarlık olur

Biraz fazla ucmussunuz hocam :D ama katana giriş seviyesi kasa ve 3070 Max Q bulunduruyor MUX'ta yok, STRIX daha mantıklı bir tercih olurmuş o fiyata.
MSİ kullandım uzun süre marka olarak çok sevdiğim ve güvendiğim marka birde 17.3 olması daha iyi oldu ayrıca linkteki fiyattan daha 2-3 bin tl daha ucuza geldi o yüzden tercih ettim😀

Geri
Yukarı