20 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000

shirai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, maksimum 20 bin TL olacak şekilde Gaming laptop alacağım. Daha önceki konulara baktım fakat fiyatlarda aşırı dalgalanma olduğu için yeni konu açma ihtiyacı hissettim. Daha önce 13.000 TL civarında olan öneriler şu anda 20.000 TL olmuş durumda. Önceki önerilerin fiyat performans önerisi olabileceğini düşündüm.

İşlemcisi güçlü, ekran kartı ve ekran kartı hafızası iyi olan, SSD ve RAM artirabilmek için ekstra slotlari olan 17.3 mat ekrana, sağlam kasaya sahip kronik arızası, ısınma problemi olmayan bir Gaming laptopa ihtiyacım var.

Marka problemim yok fakat 20 bin TL beni zorlayacak bir rakam bunun için, zorlanıp para vermişken dayanıksız ve sorunlu markalardan kaçmak istiyorum. Forumda Monster hep kumar denmiş ama arkadaşım yıllardır Monster kullanıyor ve hala çatır çatır oyun oynayabiliyor.

Açıkçası çevremde Monster alanlarda bir problem görmedim duymadım. Acaba yeni model Monster'lar hâlâ kumar sayılıyor mu? MSI düşündüm fakat diğer markalarla fiyat olarak aynı olan laptoplarda hem işlemci hem ekran hem de RAM'den kısılmış. Daha önceki MSI tecrübemde hiç iyi olmadığı için korkuyorum açıkçası.

Sizin düşünceleriniz neler, önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa tarafında çok bir beklentiye girmeden saf performans istiyorsanız mecbur bu ürüne yönelmeniz lazım. Bu fiyat bandında Max-P 3060 kullanan başka bir bilgisayar yok.

Kasa tarafında çok bir beklentiye girmeden saf performans istiyorsanız mecbur bu ürüne yönelmeniz lazım. Bu fiyat bandında Max-P 3060 kullanan başka bir bilgisayar yok.

Hocam bunlarda ısınma problemi oluyor mu? Ekran olarakta aslında 17.3 olarak başka bir öneriniz var mı?
Merhabalar, laptop aslında istediğim özelliklere sahip ama kasa olarakta sağlam mı acaba? Birde farklı seçenekler olması açısından bu özelliklere sahip daha şık bir model var mı önereceğiniz

Hocam bunlarda ısınma problemi oluyor mu? Ekran olarakta aslında 17.3 olarak başka bir öneriniz var mı?

Merhabalar, laptop aslında istediğim özelliklere sahip ama kasa olarakta sağlam mı acaba? Birde farklı seçenekler olması açısından bu özelliklere sahip daha şık bir model var mı önereceğiniz

Isınma yok. Bu fiyat bandında Max-P sunup 17.3 olan yok maalesef. Zaten son yıllarda 17.3" cihazlar oldukça azaldı. Game Garaj Max-P 3060'a sahip değil bildiğim kadarıyla dikkat edin.

Isınma yok. Bu fiyat bandında Max-P sunup 17.3 olan yok maalesef. Zaten son yıllarda 17.3" cihazlar oldukça azaldı. Game Garaj Max-P 3060'a sahip değil bildiğim kadarıyla dikkat edin.
Çok teşekkür ederim uyardığıniz için , tulpar bu durumda tek seçenek. Başka arkadaşlardan da öneriler gelirse yine duruma göre teknik özellikler hakkında sizden yardım isteyeceğim özelden🙏

İki tane atmıştım, üsttekine baktınız mı?
Linki atınca altta çıktı sandım , nitroyu şimdi gördüm kusura bakmayın.acer kullanan tanıdığım birisi yok ve marka hakkında bilgiye sahip değilim.ayrintili Bilgi almak istiyorum. Özelden yazabilir misiniz ben mesaj atma yerini bulamadım,🤦

Son düzenleme:
Linki atınca altta çıktı sandım , nitroyu şimdi gördüm kusura bakmayın.acer kullanan tanıdığım birisi yok ve marka hakkında bilgiye sahip değilim.ayrintili Bilgi almak istiyorum. Özelden yazabilir misiniz ben mesaj atma yerini bulamadım,🤦
Ne yazık ki mümkün değil, dilerseniz yeni konu açarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı