20 bin TL laptop önerisi

Kesinlikle haklısınız hocam fakat ikinci el apayrı bir risk. Normalde adamın elinde kalsa da ortaya çıkacak bir problem başınıza gelse kuşkulanırsanız, önceki kullanıcıdan mı kaynaklanıyor bilemezsiniz.
Hocam garantili bir laptop alırsa üzmez diye düşünüyorum garantisiz almak ayrı bir risk ona katılıyorum.

Maalesef GPN Teknoloji mağazasıyla dizüstü alımlarında sorun yaşayan insanların yorumlarını okuduğumdan beri uzağım, bilgisayarlar ne kadar iyi de olsa başka satıcıda olmadığı için tercih edilmez diye düşünüyorum.
Monster'ın bu kasası malzeme kalitesi ve ısınma durumu olarak nasıl peki bilgisi olan var mı?

Katılıyorum hocam, bir süre sonra ekran ve batarya sorunu çıkıyor uğraşıp duruyorsunuz.
Ben yaklaşık 3 senedir HP Pavilion Gaming serisinden giriş seviye bir gaming laptop kullanıyorum, modelin menteşesinin sıkıntılı olmasından dolayı menteşe değişimi dışında bir sorun çıkarmadı bana. Onun dışında zaten ucuz bir model olduğundan termal olarak başarılı bir soğutma performansı beklemiyordum o yüzden 90 civarı derecelere alıştım.

Bu laptoptan 19799 TL'ye sipariş verildi, teşekkür ediyorum ilginiz ve yardımlarınız için.

Ben yaklaşık 3 senedir HP Pavilion Gaming serisinden giriş seviye bir gaming laptop kullanıyorum, modelin menteşesinin sıkıntılı olmasından dolayı menteşe değişimi dışında bir sorun çıkarmadı bana. Onun dışında zaten ucuz bir model olduğundan termal olarak başarılı bir soğutma performansı beklemiyordum o yüzden 90 civarı derecelere alıştım.

Bu laptoptan 19799 TL'ye sipariş verildi, teşekkür ediyorum ilginiz ve yardımlarınız için.
Sona kalan ürünü galiba siz almışsınız hocam :D hayırlı olsun.

Sona kalan ürünü galiba siz almışsınız hocam :D hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam :D. Kendim için değil de arkadaşım için bakıyordum, kendisine doların 9 küsür olduğu zamanlardan beri bilgisayar öneriyordum ama şimdiye kısmet oldu. Biraz fiyatlar uçtu ama sağlık olsun :).

Teşekkürler hocam :D. Kendim için değil de arkadaşım için bakıyordum, kendisine doların 9 küsür olduğu zamanlardan beri bilgisayar öneriyordum ama şimdiye kısmet oldu. Biraz fiyatlar uçtu ama sağlık olsun :).
sonumuz iyi değil zaten, bende asus rog serisi laptop bakıyordum hala bulamadım belki konu açabilirim bunun için.

Merhabalar, bir arkadaşım için en fazla 20 bin TL olacak şekilde Gaming laptop bakıyorum fakat güvenilir bir satıcıdan olması gerekiyor. Mümkünse Teknosa, Vatan gibi fiziksel bir yer veya Hepsiburada, Amazon gibi sitelerde direkt kendi satıcısı olduğu veya satıcısında sıkıntı olmadığı neredeyse kesin olan güvenilir ürünler olursa daha iyi olur.

Ayrıca bu ürünler nasıldır?
MSI Alpha 15 B5EEK-065XTR

Geri
Yukarı