20 bin TL laptop tavsiyesi

Eyüphan KAYA

Decapat
Yer
İstanbul-Sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhaba arkadaşlar,
20k TL'ye laptop önerebilir misiniz?
İş icin kullanacağım ama ekran kartı falan da olması lazım makine öğrenmesi yapacağım.
Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,
İş icin kullanacağım ama ekran kartı falan da olması lazım makine öğrenmesi yapacağım.
Malzeme kaliteli olsun, teknik sorun yaşamayım istersen ROG STRİX 15 3050Tİ modeli
malzeme kalitesi onemli değil varsa yoksa donanım dersen Acer nitro5 3060 olan modeli var şuan link atamıyorum daha sonra atarım istersen.

Merhaba arkadaşlar,
bende excalibur var ben memnunum ama forumda pek önerilmiyor.Şarjı çok gitsin istiyosan pek gitmiyor onu bil.Çalıştığın yerde priz olacaksa full ben önerebilirim bu cihazı.Marka farketmeksizin 3050tilı bir laptop almayı tercih et.

Malzeme kaliteli olsun, teknik sorun yaşamayım istersen ROG STRİX 15 3050Tİ modeli
malzeme kalitesi onemli değil varsa yoksa donanım dersen Acer nitro5 3060 olan modeli var şuan link atamıyorum daha sonra atarım istersen.
3060lı olan 20k altında mı hocam sanmıyorum pek ama. Bütçeyi aşamam

Markanın servisi çok sıkıntı çıkarmasın bana gerektiğinde. Malzeme kaliteside orta segment olabilir.

guzel makineymiş hocam fiyatıda iyiymis ama sanki ram 16gb olsa biraz daha iyi olurmuş

gerçi açılınca garanti dışı kalmıyorsa yükseltilebilir

Teşekkür ederim fiyat iyiymis bu modellerde ısınma sorunu cozuldu mu V15'lerde falan var epey.

Yeni konular

Geri
Yukarı