20 Bin TL Lenovo V520 sistemi yükseltme

baranegun

Hectopat
Yer
Belirsiz bir yer.
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam. Benim yaklaşık 9 yaşından beri biriktirmiş olduğum bir para var. Şu an 16 yaşındayım ve parayı harcamaya karar verdim. Yaklaşık olarak 20 bin TL biriktirmişim. Bu parayla birlikte sistemi geliştirmek istiyorum. Bilgili olanlar varsa yardım edebilir mi? Duruma bağlı yeni bir sistem de toplayabilirim. Ayrıca 2 .sistemim de var fakat onu hiç araya katmayacağım. Aşağıda vereceğim sistemi geliştirmek istiyorum.

Geliştirmek istediğim sistem : Lenovo V520 10NK0044TX i5-7400 4 GB 1 TB HD Graphics 630 Masaüstü Bilgisayar Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
Geliştirmek yerine 2. el olarak satıp yeni bir bilgisayar almanı öneririm. Anakart DDR3 destekliyor ve çok geride kalmış, ram düşük, ekran kartı ise zaten yok. Geliştirmeye kalkarsan çok masraf edebileceğini düşünüyorum.

Direkt bu sistemi alın:
Elinizdekini satabilirseniz bunu alın:

Öncelikle işlemci yenilenebilir.
Aynı kasa modelinden bende de var küçük olduğu için yüksek performanslı bir ekran kartı sığmayabilir.
Onun yerine yeni bir kasa almanızı ve RTX 3060 sistem kurmanızı tavsiye ederim.

Direkt bu sistemi alın:
Elinizdekini satabilirseniz bunu alın:

Hocam toplama istiyorum. Ayrıca siyah sistem sevmiyorum. Odamdaki tüm eşyalar siyah olduğu için kasanın nerde olduğunu göremiyorum bazen. Beyaz olursa sevinirim.

Geri
Yukarı