20 bin TL monitör dahil sistem önerisi

1 X PS/2 klavye/fare combo port(lar)
1 X DVI-D
1 X D-Sub
1 X HDMI.
1 X lan (RJ45) port(lar)
2 X USB 3.2 gen 2 (turkuaz mavisi) (2 X tip a)
4 X USB 3.2 gen 1 (mavi) tip a
3 X ses jak(lar)
Sitesinde böyle yazıyor. Anakart üzerinde Wi-Fi yok. Adaptör alırsınız.

3 tane ses jaklar nasıl oluyor anlamadım. PS 2 klavye fare combo port ne onu da anlamadım.

1 X PS/2 klavye/fare combo port(lar)
1 X DVI-D
1 X D-Sub
1 X HDMI.
1 X lan (RJ45) port(lar)
2 X USB 3.2 gen 2 (turkuaz mavisi) (2 X tip a)
4 X USB 3.2 gen 1 (mavi) tip a
3 X ses jak(lar)
Sitesinde böyle yazıyor. Anakart üzerinde Wi-Fi yok. Adaptör alırsınız.

Dvıd dsun lan ne Ethernet yok mu?

3 tane ses jaklar nasıl oluyor anlamadım. PS 2 klavye fare combo port ne onu da anlamadım.

“Eskiden anakartlara hem klavye hem de mouse için ayrı 2 tane ps2 giriş koyarlardı.Yenilerde tek koyuyorlar.İster klavye ister mouseyi bağlayabilirsin.Combonun anlamı 2 sine de uygun anlamında.Klavye veya mouseden birisinin usb bağlantılı olması gerekir.İkisini de ps2 den kullanamazsın.” Başka bir sitede böyle açıklanmış.

(RJ45) Ethernet portu.

“Eskiden anakartlara hem klavye hem de mouse için ayrı 2 tane PS2 giriş koyarlardı. Yenilerde tek koyuyorlar. İster klavye ister fareyi bağlayabilirsin.combonun anlamı 2sine de uygun anlamında. Klavye veya mouseden birisinin USB bağlantılı olması gerekir. İkisini de PS2'den kullanamazsın.” başka bir sitede böyle açıklanmış.

(RJ45) Ethernet portu.

Yani 1 klavye 1 tanede mouse için şey var PC de sadece anakart değişti + 214 XT alıncak bir de en son HDMI girişli monitör başka bir şey yok.

Yani 1 klavye 1 tanede mouse için şey var PC de sadece anakart değişti + 214 XT alıncak bir de en son HDMI girişli monitör başka bir şey yok.

Monitör var mı?

Merhaba 20 bin TL civarı bütçem var. Monitör kasa dahil PC toplayacağım. Hangi işlemci ekran kartı ile en iyi FPS alabilirim? Soğutucu, anakart SSD, HDD kısaca hepsini toplayabilecek biri var mı?

Hocam ekran kartını NVIDIA al. 4 aydır AMD ekran kartı kullanıyorum başıma gelmeyen yazılımsal hata gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı