20 bin TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Arkadaşlar kısa bir araştırma sonucunda 4 laptopa kadar indim. Fakat bu 4'ü arasında çok kararsız kaldım.

Kararsız kalmamın ana sebeplerinden biri, birinde 3060 ekran kartı var fakat 8 GB RAM var ve kronik sorunlu olduğu söyleniyor. Diğerlerinde ise RTX3050 Ti var fakat 4 GB VRAM'in çok sıkıntı olduğunu birçok yerde okudum. Monster'ın kalitesiz olduğunu söyleyen var vs. birçok artı ve eksiler havada uçuşuyor. Çok arada derede kaldım gerçekten. Birinin ekranı 16.1 inç diğeri 15.6.

Konuya gerçekten hakim birileri bana yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

acer nitro 5 al ramini yükselt ben öyle yaptım memnunum şu an vram şu anlık bir sıkıntı değil ama ileride çıkacak yeni nesil grafik yoğunluklu oyunlarda 4 gb vram tabii ki yetmeyecektir. Fakat çoğu piyasadaki oyun için vram yetiyor. Kendimden biliyorum.

acer nitro 5 al ramini yükselt ben öyle yaptım memnunum şu an vram şu anlık bir sıkıntı değil ama ileride çıkacak yeni nesil grafik yoğunluklu oyunlarda 4 gb vram tabii ki yetmeyecektir. Fakat çoğu piyasadaki oyun için vram yetiyor. Kendimden biliyorum.
Ram yükseltmek ne kadar tuttu? Servise mi gönderdiniz?

Bende bir süredir araştırıyorum Acer ve Casper Excalibur G900 arasında kaldım. AMD Ryzen 7 5800H, i7 11600H'den daha iyi sanırsam ama 8 GB RAM gözümü korkutuyor. Casper'ın bu laptopunda ısınma sorunu varmıs diyorlar. Laptoplardan cok anlamıyorum sen hangisini aldın ve sevdin mi?

Yeni konu açın hocam.

Ram yükseltmek ne kadar tuttu? Servise mi gönderdiniz?
Acer Yetkili Servis'e gönderdim. Ümraniye'de. Gelmesi 2-3 hafta sürdü. Ben ayrıca hafızamı da 512 den 1024 e çıkarttım. Toplam 700-800 tl arası bir rakam tutmuştu. İşlemi yaptıralı en az 3-4 ay olmuştu tam rakamı hatırlamıyorum. Ama o civarlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı