20 bin TL'ye kadar sistem önerisi

20 bin TL biraz arafta kalıyor. 22 bin liraya çıkabilirseniz bu daha iyi olur:
Monitör olarak ise bunu önerebilirim, şu an stoğu yok ama sık sık geliyor.

Hocam Ankara'da yaşıyorum gidip alabileceğim yer sadece İtopya sanırım İtopya'dan öneri yapma şansın var mı?

Monitör olarak ise bunu önerebilirim, şu an stoku yok ama sık sık geliyor.

Şu dönemde AMD GPU almak daha mı mantıklı NVIDIA'ya göre.

Hocam Ankara'da yaşıyorum gidip alabileceğim yer sadece İtopya sanırım İtopya'dan öneri yapma şansın var mı?

Şu dönemde AMD GPU almak daha mı mantıklı NVIDIA'ya göre.
İtopya'da çoğu sistem tabiri caizse kazık. NVIDIA'nın saçma sapan VRAM politikalarından dolayı AMD kartlar daha mantıklı kalıyor oyun için.

Günümüzde hiçbir şeyin garantisi yok maalesef.
Beklemeye değer diye düşünüyorum. Sağol hocam önerin için.

Hocam bu kasayı alırsam yanına 1080p monitör alırsam sıkıntı olur mu 2K almak lazım mı?

Son düzenleme:
Beklemeye değer diye düşünüyorum. Sağol hocam önerin için.

Hocam bu kasayı alırsam yanına 1080p monitör alırsam sıkıntı olur mu 2K almak lazım mı?
6800 sistem 2K için de uygun fakat 1080p kullanmak karta yazık etmez. Bütçenize göre 1080p daha uygun.

Hocam ikinci attığınız sistem sabahtan akşama 20 binden 27 bine zamlanmış mümkün mü böyle bir şey.

Hocam ikinci attığınız sistem sabahtan akşama 20 binden 27 bine zamlanmış mümkün mü böyle bir şey.
Başka bir konuda da 27 bin olarak göründüğünü söylemiş arkadaş ama bende hala 21.399 olarak görünüyor. Başka bir arkadaşıma sordum, 20.811 olarak görünüyor dedi. Gaming.gen ile alakalı bir problem sanırım, zam geldiğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı