20 bin TL'ye RTX 3060 laptop önerisi

Ben de kullanıyorum ve gayet sorunsuz. Soğutması da Ideapad Gaming 3'ten iyi.

Siz bu önerdiğim modelini mi kullandınız
Hp'nin pavilion serisi'ni kullandım,akrabam hp'nin omen değil ama pavilion gaming i7 1060'lı modelini kullandı hem performans hem ısınma sorunları vardı, ve çoğunlukla pc alınırken hp önerilmiyor berki iyi gözükebilir uzun ömürlülük açısından kötü ve ilerde sorunlar çıkarıyor .

Ben de kullanıyorum ve gayet sorunsuz. Soğutması da Ideapad Gaming 3'ten iyi.

Siz bu önerdiğim modelini mi kullandınız HP'nin?
Soğutma olarak lenovo en iyi markalardan biridir piyasada bu arada ve hp'den yüzde 90 soğutma açısından iyi olduğunu söyleyebilirim

HP'nin Pavilion Serisi'ni kullandım, akrabam HP'nin Omen değil ama Pavilion Gaming i7 1060'lı modelini kullandı hem performans hem ısınma sorunları vardı, ve çoğunlukla PC alınırken HP önerilmiyor berki iyi gözükebilir uzun ömürlülük açısından kötü ve ileride sorunlar çıkarıyor.

Sorunlu seriler her markada olur. Ideapad Gaming 3 serisinde, sizin önerdiğiniz seride de adaptör sıkıntısı vardı. Neden zamanında adaptör sıkıntısı olan bir serinin ürününü öneriyorsunuz?

Sorunlu seriler her markada olur. Ideapad Gaming 3 serisinde, sizin önerdiğiniz seride de adaptör sıkıntısı vardı. Neden zamanında adaptör sıkıntısı olan bir serinin ürününü öneriyorsunuz?
Ben hiç yaşamadım ve baya araştırdım kimsede görmedim bir kaç kişide olmuş olabilir ama hp'nin çoğu serisi sıkıntılı bunu az buçuk pc'den anlayan herkes bilir iş bilgisiyarları olarak iyi olabilir ama gaming'te saçmalıyor

Ben hiç yaşamadım ve bayağı araştırdım kimsede görmedim birkaç kişide olmuş olabilir ama HP'nin çoğu serisi sıkıntılı bunu az buçuk PC'den anlayan herkes bilir iş bilgisayarları olarak iyi olabilir ama Gaming'te saçmalıyor

Önerdiğim Omen ile aynı kasayı kullanıyor videodaki model.

Eğer az bir bilgin varsa da bilirsin, Legion serisi Ideapad Gaming'den kat kat iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Omen'ın sıcaklıkları Legion'dan bile iyi. Ideapad Gaming'den ne kadar daha iyi olur sen düşün.

Önerdiğim Omen ile aynı kasayı kullanıyor videodaki model.

Eğer az bir bilgin varsa da bilirsin, Legion serisi Ideapad Gaming'den kat kat iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Omen'ın sıcaklıkları Legion'dan bile iyi. Ideapad Gaming'den ne kadar daha iyi olur sen düşün.
Ben kendi tecrübelerimi söylüyorum hp'nin etrafımdaki modellerinde öyle gördüğüm için bana sıkıntılı bir marka olarak geliyor alıp almamak konu sahibine kalmış .

Yeni konular

Geri
Yukarı