20 TL civarı oyun önerisi

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba,
Bir oyuna 100-200 TL gibi fiyat ödemeyi sevmiyorum. Bana ucuz 20 TL gibi fiyata oyun önerisi yapabilir misiniz? Oynadığım oyunları yazayım belki kafanızda bir fikir oluşur.

●CS:GO
●Euro Truck Simulator 2
●Unturned
●League Of Legends
●Paladins
●Garry's Mod
●Brawlhalla
●Left 4 Dead 2
●(Bonus) PUBG almayı planlıyorum fakat 70 TL vermek mantıksız geliyor. İndirim bekliyorum ne zaman olursa artık. Yani oynamak istediğim bir oyun.

PUBG 20₺ düşmesi imkansıza yakın :)
Diğer yandan yeni aldığım SimplePlanes oyununu tavsiye ederim. Acayip eğlenceli bir oyun. Yaratıcılık ve beyin istiyor :) Oturup 3-4 saat sonucunda kendi uçağınızı yapmak harika bir şey. Sadece uçak değil araba, helikopter ve gemide yapılıyor. Fizikleri oldukça güzel. Bu yüzden cidden kafa yormak gerekiyor ama çok eğlenceli. Kesinlikle tavsiye ederim. Dilerseniz diğer oyuncuların yaptığı uçakları falan kullanabiliyorsunuz. Adamlar harika işler çıkartıyor. Baya yaratıcılar.

PUBG 20₺ düşmesi imkansıza yakın :)
Diğer yandan yeni aldığım SimplePlanes oyununu tavsiye ederim. Acayip eğlenceli bir oyun. Yaratıcılık ve beyin istiyor :) Oturup 3-4 saat sonucunda kendi uçağınızı yapmak harika bir şey. Sadece uçak değil araba, helikopter ve gemide yapılıyor. Fizikleri oldukça güzel. Bu yüzden cidden kafa yormak gerekiyor ama çok eğlenceli. Kesinlikle tavsiye ederim. Dilerseniz diğer oyuncuların yaptığı uçakları falan kullanabiliyorsunuz. Adamlar harika işler çıkartıyor. Baya yaratıcılar.
PUBG 20 TL olsun demedim ki sadece oynamak istediğimi belirttim. İndirime girerse kaç olursa alacağız artık :) Öneriniz için teşekkür ederim.
Town of Salem de oynuyorum bu tip oyunları severim :)

İndirime de girmez. Yaz indirimlerinde o kadar oyun indirimdeyken, PUBG indirime girmedi. Ama en çok satanlar arasındaydı. Tahminimce uzun bir süre indirime gimeyecek çünkü çok satıyor. Önerim para biriktirip alman baya güzel oyun. Perdigital.com üzerinden alırsan 3₺ lik steam kodu veriyor.
O kadar para vermek yerine o parayla daha iyi bir spor salonuna gitmeyi tercih ederim. 1 sene 2 sene artık ne zaman inerse alacağız :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı