20 yaşında şizofreni teşhisi almak

Hocam şikayetinizi biraz açabilir misiniz? Bende sesler duyuyorum bir ara başka bir gerçekliğe girip çıktım sanki boyut değiştirdim. 2 yıldır Risperdal kullanıyorum ses kesilmiyor. Ama ben psikiyatriye gitmeden önce bir hocaya gitmiştik, o sesi kesmişti cini yaktım diyordu. Ben bu olaydan sonra doğru durmadım sesin olmasını sağlayan bir şey var onu tekrar yaptım birsüre ses tekrar geldi bu sefer cini yakamadı hoca.

Şikayetin ağır ise bu hocayla görüş derim parayla yapıyor işini söyleyeyim.

Malum doğal gaza kömüre zam geldi hocaya söylede bu kış şu cinleri yaksında ısınalım :D

@Marla Singer @Zurich inanmayabilirsiniz, ancak ben psikiyatriden önce bu hocaya gittim. Daha doğrusu ben hoca değilim medyumum diyor kendisi. Kulağımda, beynimde küfürler, bağırışmalar varken bu kişiye gittik. Daha önce görmediğim işlemler yaptı, ateş yaktı bazı malzemeleri o ateşte yaktı dua okuyarak yaptı bunu. Bu işlem esnasında ses kesildi. Bitiminde cini yaktım sesin kesilmiş olması lazım dedi bende onayladım. Daha sonra yanlış şeyler yaptım ve bu ses tekrar geldi, yine yardımcı oldu yine sesi kesti ama ben doğru durmadım sonuç olarak yaptığı yardım fayda vermedi, verdi ama ben düzgün durmadığım için kurtulamadım.

Siz olayın içyüzünü bilmeden yorum yapıyosunuz. Bir, şizofreni ve benzeri hastalığı olan kişi tedavi için her yola başvurur. Çok kötü bir hastalıktır.
İki, işin ehli olan hoca kendisine gelen kişiyle ilgili inanılmaz bilgi alır cinleri vasıtasıyla. Hatta gün içinde hastası olan kişi nerede ne yapıyor bir bir bilir. Bana söyledi bir günümü oradan biliyorum.
Anlamadığınız bilmediğiniz işlere velet gibi yorum yapmayın.

Kahkaha atan şahsiyet, 20 bin liraya iddia ya girelim. Herkesten sakladığın bir sırrı söyletiyim bu hocaya. Parayı vermezsen zorla alırım haberin olsun,

Herkesin inancı veya inanmak istediği şey kendine bu yüzden kanıtlamaya çalışma zamanında teyzemin yüzüğü kaybolmuştu ne kadar aradıysak da bulamamıştık daha sonrasın da hocaya gidilmişti(söz gelimi hoca denilmez aslında da) tak yerini söylemişti söylediği yere baktığımız da yüzüğü bulmuştuk.

Arkadaşlar, doktora gittim her şeyi anlattım (özel olduğu için buraya yazmıyorum) seni yatırmamız gerek dedi geri çevirdim ama bakırköy'de olsaydın seni dinlemeden yatırırlardı dedi. İlaç yazdı kullandım işe yaramadı ve birkaç tane daha ilaç denedik yine işe yaramadı en son dedi bu ilacı yazacağım. En kral bu ilaç dedi her işe yaramadığı zaman doz artacak dedi 25mg üzerinden başladık şu an 400mg üzerine çıktık tek demek istediğim bu hastalığı Allah düşmanıma vermesin. Bildiğin yaşamınız kısıtlanıyor.

Hocam çok geçmis olsun bende kendimde tip 2 bipolar olduğunu düşünüyorum farkındaliğım yüksek biri olduğum için çok şanslıyım. Gecmişte hoş şeyler yaşamadim.

Yıl olmuş 2022 hala böyle sahtekarlara para kaptıran insanlar var mı ya? Cin diye bir şey yok.
Hocam bu sizin inancınız konuyla alakasız ama böyle varlıklarla ilgili araştırmalar mevcut az çok bilirsiniz.

@Marla Singer @Zurich inanmayabilirsiniz, ancak ben psikiyatriden önce bu hocaya gittim. Daha doğrusu ben hoca değilim medyumum diyor kendisi. Kulağımda, beynimde küfürler, bağrışmalar varken bu kişiye gittik. Daha önce görmediğim işlemler yaptı, ateş yaktı bazı malzemeleri o ateşte yaktı dua okuyarak yaptı bunu. Bu işlem esnasında ses kesildi. Bitiminde cini yaktım sesin kesilmiş olması lazım dedi ben de onayladım. Daha sonra yanlış şeyler yaptım ve bu ses tekrar geldi, yine yardımcı oldu yine sesi kesti ama ben doğru durmadım sonuç olarak yaptığı yardım fayda vermedi, verdi ama ben düzgün durmadığım için kurtulamadım.

Siz olayın iç yüzünü bilmeden yorum yapıyosunuz. Bir, şizofreni ve benzeri hastalığı olan kişi tedavi için her yola başvurur. Çok kötü bir hastalıktır.
İki, işin ehli olan hoca kendisine gelen kişiyle ilgili inanılmaz bilgi alır cinleri vasıtasıyla. Hatta gün içinde hastası olan kişi nerede ne yapıyor bir bir bilir. Bana söyledi bir günümü oradan biliyorum.
Anlamadığınız bilmediğiniz işlere yorum yapmayın.
Hocam parayla yapması biraz sıkıntı genelde bu iş Allah rızası için yapılır o yüzden herkese inanmayın.

@Marla Singer @Zurich inanmayabilirsiniz, ancak ben psikiyatriden önce bu hocaya gittim. Daha doğrusu ben hoca değilim medyumum diyor kendisi. Kulağımda, beynimde küfürler, bağrışmalar varken bu kişiye gittik. Daha önce görmediğim işlemler yaptı, ateş yaktı bazı malzemeleri o ateşte yaktı dua okuyarak yaptı bunu. Bu işlem esnasında ses kesildi. Bitiminde cini yaktım sesin kesilmiş olması lazım dedi ben de onayladım. Daha sonra yanlış şeyler yaptım ve bu ses tekrar geldi, yine yardımcı oldu yine sesi kesti ama ben doğru durmadım sonuç olarak yaptığı yardım fayda vermedi, verdi ama ben düzgün durmadığım için kurtulamadım.

Siz olayın iç yüzünü bilmeden yorum yapıyosunuz. Bir, şizofreni ve benzeri hastalığı olan kişi tedavi için her yola başvurur. Çok kötü bir hastalıktır.
Anlamadığınız bilmediğiniz işlere yorum yapmayın.
Yanlış şeyler yapıp seslerin geri gelmesini sağladınız diyorsunuz. Yanlışı bize de söyleyin bizde deneyelim böylece cinlerin varlığına bi' bakarız.

Bu konular dalgaya veya şakaya alınacak şeyler değil. Karşında duvar var ama görmüyorsun gibi bir durum bu konu. Duvarın önünde sis var. Temkinli olmak lazım. Çarpınca vücut bütünlüğünü bozucu durumlar olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı