20 yıllık bir web sitesini güncellemek

Kamdi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir web sitesi sahibiyiz ve pek çok kişinin de yaptığı gibi biz de sitemizi iş amaçlı kullanıyoruz.
Web sitemizdeki bazı animasyonların bozulduğunu fark ettim. Üzerine Web sitemizin tasarımı, arayüzü vs. tam anlamıyla eskidi.

Web sitemizi daha modern bir şekilde tasarlamak istersem bunu Adobe XD benzeri programlar ile kodlama bilgisi bilmeden yapabilir miyim?

Yaptığımız işçiliği ve ürünlerimizi paylaşabileceğim bir sayfa* ayarlayabilir miyim?

Web adresimizi para ödeyerek satın aldığımızı belirtmek istiyorum, bu da sanırım bizim için bu web sitesi ile daha önce ilgilenmiş biri olduğu anlamına geliyor.

Modern arayüzü olan kullanıcıyı ya da ziyaretçiyi cezbedebilecek bir web sitesine sahip olmam için yardımlarınızı bekliyorum.

Kod kullanmadan sadece Adobe XD ile pek mümkün değil diye biliyorum. Bir profesyonelden para karşılığı destek almanız sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum. İsterseniz Wordpress kurup hazır temalara da başvurabilirsiniz. Brooklyn isimli tema oldukça esnek. Templates bölümünde çeşitli şablonlar görebilirsiniz.

Önizleme için;

Satın almak için;

Ocak ayının 14. gününden beri Brooklyn wordpress teması ile sitemi yapmaya çalışıyorum. Keşke biraz bilgim olsaydı, kesinlikle Brooklyn almazdım. Avada teması çok ilgimi çekti ama daha bir site çalıştıramadan para ödeyip başka bir tema daha alamam. Umarım bütün bu emeklerim karşılığını verir.

Adobe XD sadece tasarım için kullanılan bir araç. Sitenizi tekrardan dizayn edip kodlamanız gerekiyor. Kodlama bilginiz yoksa birçok nocode araçlar mevcut onları da araştırabilirsiniz.

Ocak ayının 14. gününden beri Brooklyn wordpress teması ile sitemi yapmaya çalışıyorum. Keşke biraz bilgim olsaydı, kesinlikle Brooklyn almazdım. Avada teması çok ilgimi çekti ama daha bir site çalıştıramadan para ödeyip başka bir tema daha alamam. Umarım bütün bu emeklerim karşılığını verir.
Brooklyn ile yapamadığımız nedir?

Menü ayarlarında sorun yaşıyorum. Yardımcı olması için bir rehber bulamadım. Bir rehberim olmadığı için öğrenmeside zor oldu. Şunu söylemeliyim diğer temalar hakkında yine hiç bilgim yok.
Görünüm > menüler altında menüleri ayarlıyorsunuz. Bu Brooklyn değil, Wordpress ile ilgili bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı