200.000 TL araç tavsiyesi

Bizde Astra 2015 var. Dizel olsayı ben memnun olurum fakat LPG'li olduğu için çok sorun çıkartıyor. Eğer dizel alacak iseniz alabilrisinz. Ama Insıgnıa'da o fiyatlarda oluyor. Ben olsam ya Insıgnıa ya da Focus alırdım. Ha Süper B bulduysanız o da olabilir. Ya da Octavia, Jetta, Honda önermem.

Bizde astra 2015 var. Dizel olsayı ben memnun olurum fakat Lpg'li olduğu için çok sorun çıkartıyor. Eğer dizel alacak iseniz alabilrisinz. Ama ınsıgnıa'da o fiyatlarda oluyor. Ben olsam ya ınsıgnıa ya da focus alırdım. Ha süper b bulduysanız o da olabilir. Ya da octavia, jetta, honda önermem.

Comfortline jetta da aklımda hocam. SuperB dediğim gibi 2017 sonrası güzel ama 2012 kasası güzel değil.

Evet kasası güzel değil ama bahsettiğimiz araçlardan çok farkı var. Tabii ki de siz bilirsiniz. Octavia veya ınsıgnıa güzel olur. Veya qashqai bulabilirseniz olabilir. Honda cr-v'lerden çok hoşlanıyorum ama sizin bütçeye göre değil sanırsam. 2-3 aydır piyasayı takip etmiyorum.

Neden öyle dediniz ki. Bence arabanın dış görünüşünden maşallahı var :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teneke.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teneke.
Yeni Opel Corsa hakkında bir bilginiz var mı?

Geri
Yukarı