200-250 ₺ bandında F/P Gaming mouse tavsiyesi

Büyük mouse olarak ne önerilir bu fiyatlara? Katar Pro gerçekten çok küçük mesela

Büyük mouse olarak ne önerilir bu fiyatlara? Katar Pro gerçekten çok küçük mesela.

Benim elimde büyük sayılır. İlk başlarda şu Çin malı büyük farelerden kullanıyordum ondan sonra Katar Pro'ya geçtim haliyle bir tık küçük geldi. Ama alışmam 1 hafta sürdü. Sonrasında elim fareye cuk oturmaya başladı farenin boyutu bence çok abartılıyor küçük evet ama millet çok abartıyor bence milletin dediğine göre minyatür bir şey gibi kafada canlanıyor. Korkarak almıştım sonradan hem alıştım hem de küçük olması avantaj haline geldi benim için.

Ben MediaMarkt'ta denedim de gerçekten küçük. Elim çok büyük olmasa da tutuş şekli ve alışkanlık olarak daha büyük mouse tercih ederim muhtemelen. Mouselar büyüdükçe fiyatları da büyüyor bu yüzden bu fiyatlarda pek seçenek de yok gibi

Ben MediaMarkt'ta denedim de gerçekten küçük. Elim çok büyük olmasa da tutuş şekli ve alışkanlık olarak daha büyük mouse tercih ederim muhtemelen. Fareler büyüdükçe fiyatları da büyüyor bu yüzden bu fiyatlarda pek seçenek de yok gibi.

Fare avcunuzda kayboluyor mu yani elinizle tam sarıyor mu? Eğer öyleyse yapacak birşeyiniz yok hocam eğer bekleyebilirseniz sevgililer gününde indirim olabilir belki.

Fare avcunuzda kayboluyor mu yani elinizle tam sarıyor mu? Eğer öyleyse yapacak birşeyiniz yok hocam eğer bekleyebilirseniz sevgililer gününde indirim olabilir belki.
Kayboluyor hocam. Elim gerçekten büyük sayılmaz ama mouse çok küçük. Ben de hiç alışık değilim o şekil küçük mouse kullanmaya. Razer'ın bazı modelleri indirime girdi ama boyutları hepsinin küçük sanırım. Yolum düşmüyor MediaMarkt gibi yerlerden bakmaya modellere

Kayboluyor hocam. Elim gerçekten büyük sayılmaz ama mouse çok küçük. Ben de hiç alışık değilim o şekil küçük mouse kullanmaya. Razer'ın bazı modelleri indirime girdi ama boyutları hepsinin küçük sanırım. Yolum düşmüyor MediaMarkt gibi yerlerden bakmaya modellere.

O zaman geçmiş olsun hocam. Başka kullandığım bir şey olmadığı için yardımcı olamayacağım. Logitech G300s nasıl sizce hocam deneme şansınız oldu mu?

O zaman geçmiş olsun hocam. Başka kullandığım bir şey olmadığı için yardımcı olamayacağım. Logitech G300s nasıl sizce hocam deneme şansınız oldu mu?
O modeli iki arkadaşım kullandı. İkisinin de elindeki mouse yaklaşık bir / bir buçuk yıl sonra bozuldu gidip tekrar aldılar. Yanlış hatırlamıyorsam ikisi de çift tıklama sorunu yaşamıştı. Boyut olarak fena değil ama ömrü de iyi değil.

O modeli iki arkadaşım kullandı. İkisinin de elindeki mouse yaklaşık bir / bir buçuk yıl sonra bozuldu gidip tekrar aldılar. Yanlış hatırlamıyorsam ikisi de çift tıklama sorunu yaşamıştı. Boyut olarak fena değil ama ömrü de iyi değil.

Ölçü olarak kafanızda belli bir şey oluşmuştur bekli CM olarak hocam ona göre bakabiliriz.

Anladım o zaman dediğim gibi deneyin bir de resmi sitelerinde ölçüleri vardır hatta forumda düşündüğünüz fareleri kullanan varsa sorabilirsiniz.

Ölçü olarak kafanızda belli bir şey oluşmuştur bekli CM olarak hocam ona göre bakabiliriz.

Anladım o zaman dediğim gibi deneyin bir de resmi sitelerinde ölçüleri vardır hatta forumda düşündüğünüz fareleri kullanan varsa sorabilirsiniz.
Malum pandemi dolayısıyla en son gittiğim MediaMarkt'ta birçok ürünü plastik içinde sergiliyorlardı. Ürün denemek için sanırım kötü zamanlardayız. Acelem olmadığı için şimdilik fikir alıyorum, ortam biraz daha düzelirse direkt deneyerek de alabilirim. Teşekkür ederim yardımın için hocam

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı