200-250 TL Arası Gaming Mouse Önerisi

Teşekkür ediyorum aşağı yukarı düşündüğüm modeller bunlardı fakat SS Rival 310 bütçemi aşıyor Rival 300 düşünmüştüm çok fark varmıdır arada acaba? Birde Razer Deathadder 2013 Essential nasıldır ?
Kafamda olanlar şu an G403, SS Rival 300 ve Razer Deathadder 2013 Essential.

Aklımda olan bir model fakat uzun zamandır piyasada olması kafamı karıştırdı biraz acaba o fiyata daha iyisi varmıdır diye. Teşekkür ediyorum

Uzun zamandır derken :) ? Daha 1 sene oldu piyasaya çıkalı. Logitech'in G Serisinin en yeni ürünlerinden bahsettiğim mouse. Siz 402'yle karıştırıyorsunuz sanırım. Benim tavsiyem ilk seçenek olarak Logitech G403 Prodigy olurdu.

Rival 300'le 310 arasında biraz malzeme yapısı ve sensör kalitesi gibi değişikler oldu. Fiyatı 100TL arttı o kadar değer mi bence değmez ama Türkiye piyasası yapacak bişey yok :) Bütçenizi aşmazsa veya indirimde denk gelebilirseniz Corsair Glaive'de çok güzel bir tercih olabilir. Geçen bayramda yanında mouse pad hediyeli 249TL'ye görmüştüm ama şuan ki dolar kuruyla falan tekrar oralara düşer mi bilinmez.

Kesinlikle razer deathadder elite , amazonda 210tl buda link ; https://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Elite-Ergonomic-Comfortable/dp/B01LXC1QL0

16.000 sensörü ve 16.8 milyon renk seçeneği ve çok hızlı algılaması ile dünyanın en iyi mouselerindendir.

Uzun zamandır derken :) ? Daha 1 sene oldu piyasaya çıkalı. Logitech'in G Serisinin en yeni ürünlerinden bahsettiğim mouse. Siz 402'yle karıştırıyorsunuz sanırım. Benim tavsiyem ilk seçenek olarak Logitech G403 Prodigy olurdu.

Rival 300'le 310 arasında biraz malzeme yapısı ve sensör kalitesi gibi değişikler oldu. Fiyatı 100TL arttı o kadar değer mi bence değmez ama Türkiye piyasası yapacak bişey yok :) Bütçenizi aşmazsa veya indirimde denk gelebilirseniz Corsair Glaive'de çok güzel bir tercih olabilir. Geçen bayramda yanında mouse pad hediyeli 249TL'ye görmüştüm ama şuan ki dolar kuruyla falan tekrar oralara düşer mi bilinmez.

Hocam aynen 402'ye gitti benim kafam :) Corsair glavie cidden çok hoşmuş ama 300 Lira zorlar mouse pad de almam gerekli verimli kullanabilmem için. Olmadı biraz bekleyeyim belki indirim yakalarım şansıma. Şu şartlarda G403 Prodigy D&R'da 214 Tl. SS Rival'leri de eledim. Teşekkür ediyorum bilgiler için size.

Hocam G402 veya G403 tavsiye ederim.

Teşekkürler hocam. Aklımda olan modeller ikiside, Corsair glavie'de eklendi şimdi listeme biraz bekleyeyim belki indirim falan denk gelir.

16.8 milyon özelliğide var onuda kullanamıyacak. Sadece öne çıkan özelliklerini söyledim. Ayrıca abartısız 20-25 kullanan kişinin yorumunu aldım ilk sizde tuş çıkması gibi bişey duyuyorum.
Size tek tek hata yaşayan kişileri gösterememem onun yerine araştırmanızı tavsiye ederim. Bu forumdaki en bilgili kişiler dahi Razer önermez. Lütfen okuyup, araştırıp bir cevap yazın. Bu arada o 16.8 milyon renk ile ilgili hiçbir şey söylemedim. RGB'nin açılımı da zaten Red Green ve Blue'dur. Bu üç rengin karışımı ve tonları ile elde edilen renkler RGB olarak adlandırılır. 16.8 milyon rengi kullanmayacak haklısınız. Firmalara söyleyeyim de 10 renk özellikli çıkarsınlar.

Kafam iyice karıştı :) Logitech G402 Hyperion Fury nasıldır fiyat olarak uygun geldi ve görüntüden tutuşu da rahat olur gibi duruyor ? Palm - claw grip arası bir tutuşa sahip olduğumu düşünürsek ?
Fiyat dediğim gibi zorlamayla 250 TL ne kadar uygun olursa mouse pad içinde bütçem kalmış olur.
Hocam G402 iyidir. Bende kutusu açılmamış G502 satıyorum düşünürseniz belirtirsiniz.

Size tek tek hata yaşayan kişileri gösterememem onun yerine araştırmanızı tavsiye ederim. Bu forumdaki en bilgili kişiler dahi Razer önermez. Lütfen okuyup, araştırıp bir cevap yazın. Bu arada o 16.8 milyon renk ile ilgili hiçbir şey söylemedim. RGB'nin açılımı da zaten Red Green ve Blue'dur. Bu üç rengin karışımı ve tonları ile elde edilen renkler RGB olarak adlandırılır. 16.8 milyon rengi kullanmayacak haklısınız. Firmalara söyleyeyim de 10 renk özellikli çıkarsınlar.

Hocam G402 iyidir. Bende kutusu açılmamış G502 satıyorum düşünürseniz belirtirsiniz.

Tekrardan teşekkürler hocam bilgiler için. Peşin alacak olsam düşünebilirdim fakat kredi kartına taksitle alacağım ne yazıkki .

Hocam bende dpı ile ilgili kendi görüşümü söyledim 16.000 dpı yı da kullanamıcak haklısınız. Sizin değişinizle onuda firmalara bildirelim azaltsınlar nasıl olsa kulanamıcak. Sizce bu doğru bişey mi ? Zaten konumuz klavye değil mouse öne çıkan özelliklerini söyledim ve sizin dpı yorumunuz üzerine renklerinde tam anlamıyla kullanılamıyacağını fakat bu özelliğin bulunduğunu belirtmeye çalıştım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı