200-250 TL arası kulakiçi kulaklık tavsiyesi

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım iPhone kulaklığı miadını doldurmaya çok yakın, hissettiriyor bozulacağını. O yüzden yeni bir kulaklık arayışına girdim. Beni müzik konusunda mutlu edecek bir kulaklık arıyorum. Bassları yüksek ama aynı zamanda sesi de doğru ve temiz veren bir kulaklık istiyorum. Kulaküstü değil sadece kulakiçi arıyorum. Otobüste, yolda vs kullanmalık. 200'e ne kadar yakın olursa o kadar iyi. Bluetooth'a yönelsem mi bilemedim bir de. 200 civarına Bluetooth kulaklık bulunabiliyor ama kablolu olandan ses kalitesi ne kadar düşüktür mutlu eder mi bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz; FYE7 (Çok fazla araştırdım, o fiyata bundan daha iyi ses sunabilen yok sanırım)

Kablolu; XB50AP (2 yıla yakın kullandım hala çalışıyor, arkadaşım jackı yamulttu ve mikrofonu gitti, jack değiştirmeyi düşünüyorum ama üşeniyorum, bunun dışında ölümsüz gibi geliyor kulaklık fiziksel hasar vermedikçe, ses kalitesi de bence fiyatına göre rakipsiz)

kz markasının ürünlerine göz atmanızı öneririm. kz zsx terminatör serisini sahnede mönitor amaçlı kullanıyorum. efsane

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı