200-250 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    15
İkisinin arasından HypreX Cloud Stinger'i tercih edin. Alternatif olarak Cooler Master MH320'ye bakabilirsiniz.

Bir de ses kartlı ve ses kartsız oyuncu kulaklığı arasındaki fark ne? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 teknolojisini kullanan uygun fiyatlı kulaklıklardan uzak durun. Bu kulaklıklar 7.1 teknolojisini tam yansıtamıyor ve ses dengesizliği oluşuyor. 7.1 teknolojisinin katkısı da büyütülecek değerde değil fakat günümüzde kaliteli markaların stereo kulaklıkları kullandıkları teknoloji sayesinde 7.1 teknolojisine yakın bir ses deneyimi sunuyor.

7.1 teknolojisini kullanan uygun fiyatlı kulaklıklardan uzak durun. Bu kulaklıklar 7.1 teknolojisini tam yansıtamıyor ve ses dengesizliği oluşuyor. 7.1 teknolojisinin katkısı da büyütülecek değerde değil fakat günümüzde kaliteli markaların stereo kulaklıkları kullandıkları teknoloji sayesinde 7.1 teknolojisine yakın bir ses deneyimi sunuyor.
Yani sizce arctis 3 mü yoksa HyperX Cloud stinger mı?

Eğer 7.1 olmalı diyorsan arctis 3. Fakat 7.1 olmasa da olur dersen MH530 öneririm. Cloud stingera gelecek olursak rakipleri karşısında şansı yok gibi geliyor bana.

Eğer 7.1 olmalı diyorsan arctis 3. Fakat 7.1 olmasa da olur dersen MH530 öneririm. Cloud stingera gelecek olursak rakipleri karşısında şansı yok gibi geliyor bana.
7.1 bana ne katar biliyor musunuz? Ben tam olarak bilmiyorum. Söylerseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ses kartı olayı kafamı karıştırıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı