200-250 TL i5 10400F için soğutucu önerisi

TheForment

Hectopat
Daha fazla  
i5 10400F için soğutucu önerebilir misiniz? Bütçe 200-250 TL arası, zaten çok ısınan bir işlemci değil lakin fan sesi de çekilecek gibi değil. Eğer çok iyi dediğiniz bir soğutma varsa bütçeyi aşabilirim.

Ben de yeni i5 10400f aldım i5 6600 den geçmiştim yeni işlemcinin stok fanında acayip ses var sizde de öyle değil mi ? (montajda hata yaptığımı düşünmüyorum biosdan fan ayarlarında gariplik yok stok fanın termalini arctic mx4 ile değiştirdim ilk takarken)

Ben de yeni i5 10400F aldım i5 6600'den geçmiştim yeni işlemcinin stok fanında acayip ses var sizde de öyle değil mi? (montajda hata yaptığımı düşünmüyorum BIOS'dan fan ayarlarında gariplik yok stok fanın termalini Arctic MX4 ile değiştirdim ilk takarken)

Bende 10400F kullanıyorum ve evet sesli çalışıyor stok fan.
Isınma konusu bende de aynı çoğu AAA oyunda 70 derece oluyor.

Ben ısılarından memnunumda soğutma yok bu kadar kötü bir soğutma olamaz kaç nesil oldu anca fan hızı arttırıyorlar.
Kasanıza sığıp sığmayacağını kontrol edin.

Hocam birkaç yorumda fan sesinden rahatsız olanlar olmuş o yüzden bir şüpheye düşürdü beni bu soğutucu yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım.

Isınma ve fan konusunda baya hayal kırıklığına uğradım, tekrar montaj etsem diyorum bir dünya iş birşey değişeceğini de sanmıyorum.
Snowman T6 düşünüyorum, nasıldır ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı