200-250 TL Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi

Darth Nihilus

Centipat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Oyun ve müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık alacağım. Şu an için aklımda olanlar bunlar;
Bunlardan hangisini almalıyım sizce? Eğer başka önerileriniz varsa, 200-250 TL bandında onları da beklerim.
Hem evde hem dışarıda kullanmak istiyorum. Yani eli yüzü biraz düzgün olsun. CS:GO falan oynamıyorum. Ayak sesi falan çok önemli değil benim için. Kulaklığın öncelikli işi müzik dinlemek olacak zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dışarıda kullanacaksanız eğer kulaklığın dönüyor olması daha kolaylık sağlayacaktır diye düşünüyorum. Yani boynunuza indirdiğinizdeki dönüş olayından bahsediyorum. Hatta kablosuz kulaklıklara bile yönelebilirsiniz. Oyun içi mikrofon kullanacak mısınız bilmiyorum.

Dışarıda kullanacaksanız eğer kulaklığın dönüyor olması daha kolaylık sağlayacaktır diye düşünüyorum. Yani boynunuza indirdiğinizdeki dönüş olayından bahsediyorum. Hatta kablosuz kulaklıklara bile yönelebilirsiniz. Oyun içi mikrofon kullanacak mısınız bilmiyorum.
Önceden jbl t450bt kullandım. Hoşuma gitmedi sıkıyordu. Arkadaşlar ile oyun filan oynarken mikrofon gerekecek. O yüzden arctis 1 aldım. İtopyadan 249 TL ye aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı