200-250 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200-250tl

Linusl

Hectopat
Genel olarak FPS oyunları oynuyorum. Özellikle de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve bu konuda pek çok öneri gördüm kimileri 7.1 kimileri ise stereo önermiş bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Lütfen ses konusu hakkında pek bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpress’den alınabilirse:

Yurt içi:

Bu bütçede 7.1 sanal ve çok kullanışlı değil ancak Eksa E900 Pro’nun iyi bir 7.1 deneyimi yaşattığını söyleyebilirim.

Genel olarak FPS oyunları oynuyorum. Özellikle de Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve bu konuda pek çok öneri gördüm kimileri 7.1 kimileri ise stereo önermiş bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Lütfen ses konusu hakkında pek bilgim yok.
Kupon kardeşliği ile Eksa E900 Pro alabilirsin.

E900 Pro hakkında fikir edinmeniz için incelemem ve alma rehberim:

E900 Pro hakkında fikir edinmeniz için incelemem ve alma rehberim:

Dostum 50 TL'lik kupan kardeşliği demişsin ama ne olduğu bilmiyorum kupon kardeşliğini açıklar mısın?

Dostum 50 TL'lik kupan kardeşliği demişsin ama ne olduğu bilmiyorum kupon kardeşliğini açıklar mısın?
Aliexpress mobil hesabınız ile yapabileceğiniz bir etkinlik. 10 saniye boyunca hızlı bir şekilde tıklamaya çalışıyorsunuz, size belirli bir puan veriyor. Puanı direkt 50 TL civarı kupona dönüştürebileceğiniz gibi oradaki linki başka bir cihaza atıp kupon değerini arttırabilirsiniz de. İnternette rehber videolar da var, bakabilirsiniz.

Ve ayrıca Corsair HS35 de en çok duyduğum modeller arasında o kulaklıkla ilgili kardeşim onun daha iyi olduğunu söylüyor demişsiniz ama sizin de bir karşılaştırma yapmanızı rica ediyorum yani neden iyiyse 900Pro iyi neden iyiyse HS35 iyi.

Geri
Yukarı