200-250 TL mekanik klavye önerisi

Karizarezz

Kilopat
Yer
Afyon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu hafta içerisinde yeni bir klavye almak istiyorum. Bütçem 200-250 arası çok beğenirsem 300'e kadar çıkabilirim. Bu bütçe aralığında zaten mekanik klavye neredeyse yok fakat mekanik hissiyatında bir klavye arıyorum. Aradığım özellikler RGB olması, tuşlara basınca mekanik klavyeler gibi güzel ses çıkması bir de fazla önemsemesem de multimedya tuşlarını seviyorum ama zorunlu değil illa ki. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarını yani ayın 24'ünü beklemenizi tavsiye ediyorum. "Black Friday" etkinliği dolayısıyla elektronik ürünlerde ciddi indirimler bekleniyor. Belirlediğiniz bütçeniz doğrultusunda mekanik klavyeler bulabileceğinize eminim.

Aynen valla bugün sipariş vermeyi düşünüyorum güzel indirimler olmuş. Fakat önerdikleriniz de RGB aydınlatma yok sadece beyaz aydınlatıyor. Cooler MasterKeys Pro RGB alsam white ile ne farkları vardır?

Aynen valla bugün sipariş vermeyi düşünüyorum güzel indirimler olmuş. Fakat önerdikleriniz de RGB aydınlatma yok sadece beyaz aydınlatıyor. Cooler MasterKeys Pro RGB alsam white ile ne farkları vardır?

Adı üstünde sadece aydınlatma farkı var. Teknik olarak tamamen aynı.

Teşekkürler masterkeys rgb siparişini verdim. Corsair K55 ile çok arasında kalmıştım ama tercihim cooler master'dan yana oldu. İnşallah üzmez. :)

Teşekkürler masterkeys rgb siparişini verdim. Corsair K55 ile çok arasında kalmıştım ama tercihim cooler master'dan yana oldu. İnşallah üzmez. :)
Batuhan nereden sipariş verdin? Hızlı cevap vermelisin bu soruma itopyaya da combo seti stok kaldıysa 149Tl ydi gece

Batuhan nereden sipariş verdin? Hızlı cevap vermelisin bu soruma itopyaya da combo seti stok kaldıysa 149Tl ydi gece
Tüh ya farem Logitech G402 zaten fareye ihtiyacım yok ama ekstra olarak hem ucuz hem farem olurdu keşke itopya'ya baksaydım. :) Neyse sağlık olsun Hepsi Burada'dan sipariş verdim 176 TL'ye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı