200-250 TL oyucu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar malum kara cumada yaklaştı bu bahaneyle kulaklığımı artık almak istiyorum biraz baktım ve ALPHA-X diye bir kulaklık gördüm 200 TL ama zaten indirimde yakın üstüne koyup daha iyisini almak daha mantıklı yani. Neyse lafı uzatmadan aklımdaki kulaklık Arctis 3 270-300 civarlarına belki dahada aza düşerse almak istediğim kulaklık sizce Arctis 3 nasıl?

Özellikle mikrofonu videolarda cidden yani baya kötü gibi bir arkadaşımız sürücüleri kurulmadığından demişti ama yinede aklımda kalacağına soruyum. Ses kalitesi nasıl? Daha iyileri var mı? Eksi yönleri neler? Uzun bir süre var ama yani parasını da ona göre şekillendirmem lazım. Bu ve bildiğiniz başka kulaklık varsa yazarsanız sevinirim mikrofon şart :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Actris 3ün driver sıkıntıları var mic kötü. Bütçeyi arttırırsanız yardımcı olabilirim malum ülke bu durumdayken 300TL ye giriş seviyesi güzel bir kulaklık bile alınamıyor ama logitech denk getirirseniz kaçırmayın kulaklık çok fazla rahat değil ancak ses kalitesi çok saçma sapan bir şekilde çok iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı