200-250 TL SSD Önerisi

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar. Ben 200-250 TL'ye 240 GB bir SSD arıyorum. Ben internette SanDisk SSD buldum ama bazıları kronik sorunlu diyor, bu doğru mu? Bir de ben aldığım SSD'yi laptopa takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
DVD ROM yerine takmayı düşünüyorum.
Oraya uyar mı bu SSD?
Eğer alırsanız ve sistemi ona kuracaksanız DVD kısmına takmayın çünkü temassızlık falan yapabilir aparatına göre. Halihazırda kullandığınız HDD'yi çıkarıp onun yerine takın, HDD'yi DVD slotuna takın. daha önce ceremesini çekmiş birisi olarak yazıyorum.

Eğer alırsanız ve sistemi ona kuracaksanız DVD kısmına takmayın çünkü temassızlık falan yapabilir aparatına göre. Halihazırda kullandığınız HDD'yi çıkarıp onun yerine takın, HDD'yi DVD slotuna takın. daha önce ceremesini çekmiş birisi olarak yazıyorum.
Hocam DVD slotuna takılan SSD normal hızda çalışıyor mu?

DVD ROM yeri için aparat satın almanız gerekiyor, ayrıca HDD'yi oraya, SSD'yi DVD ROM/SSD aparatına takmanız daha iyi olacaktır.
Peki önerdiğiniz bu SSD dışında 200-250 TL'ye bir SSD var mı?

Maalesef, bütçeyi biraz daha arttırmanız iyi olacaktır. HyperX Fury, WD Blue gibi ürünlere bakmanızı tavsiye ederim.
BX500 almanızı önermem.

Geri
Yukarı