200-250 TL'ye 7.1 Kulaklık Önerisi

YEmreK

Hectopat
Merhaba. 2-3 güne kulaklık almayı düşünüyorum. Uzun zamandır aklımda James Donkey 710 vardı. Bütçemin düşük olmasından dolayı en uygun onu görüyordum. Lakin İncehesap'ta stoğu tükenmiş. Başka yerde de bulamadım. Aynı şekilde 150-200 TL arası önerebileceğiniz kulaklık var mıdır? Eğer çok memnun kalırsın, kalitesi güzel dediğiniz kulaklık varsa 250 TL zorlayabilirim ama üstünü önermenize gerek yok. Bu arada 20 TL'lik Snopy kulakiçi kulaklık kullandığım için ne alırsam iyi gelecektir zaten :D. Önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata çokta kaliteli kulaklık bulamazsın ama ben Trust gxt 350 radius kullanıyorum mic kaliteli dedi arkadaşlar konuşurken, oyunlarda ses gayet güzel bi şekilde kasılıyor ama müzik dinlemek için çokta iyi değil ( film izlerkende hoş)

Sanal 7.1 sizi tatmin etmeyecektir ve bence gereksiz, harcadığınız onca parayı “boşa vermedim lan oğlum 7.1 var bunda sen ne bileceksin.” Demeniz için şişirilmiş bir özelliktir. Bu bütçe aralığında da surround kulaklık bulunamayacağından gözünü ev stüdyo kulaklıklarına çevirmelisin.

M- audio m- track 2x2 ses kartı kullanıyorum ve ev stüdyomda behringer HPX2000 kullanıyorum çok kaliteli ve tam bir fiyat-performans ürünü.

Öyle ışıklı, şekilli, şukullu olacak. İlla RGB olacak demiyorsan 6mm jaka altın dönüştürücü ile kaliteli bir 3.5 kulaklık.

Hocam o zaman ne yapmalıyım Steel Series Arctis 3'ü de biraz düşündüm Hepsiburada sitesinde 360 TL gibi bir fıyatı var ama bildiğim kadarıyla 2 yıl garantileri var yani almışken kaliteli bir şey alma kafasına girdim şuan. Ya da yine Hepsiburada sitesinde 400 TL fiyatında Logitech G430 var. Veya 290 TL fiyatında Logitech G231 var. Sizce ne yapmalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Steel Series Arctis 3 (Gri): (360 TL)
Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı - Mavi Fiyatı

Logitech G430: (400 TL)
Logitech G430 7.1 Surround Oyuncu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

Logitech G231: (290 TL)
Logitech G231 Prodigy Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı 981-000627 Fiyatı

Son düzenleme:
Bugün saat 14:00'de Steel Series Arctis 3 siparişini verdim foruma cevap gelmeyince. Yarın elime ulaşacak bir sıkıntı olmazsa. İyi forumlar.
Kulaklık elime ulaştı ben memnunum ama birilerine tavsiye etmem doğru olmaz. Çünkü daha önce bunun seviyesine yakın veya daha üst bir seviye bir kulaklık kullanmadım.

Şu konuya da bakabilirseniz sevinirim:
Steelseries Arctis 3 2019 Edition 7.1 nasıl açılır? - Technopat Sosyal

Bu konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı