200-250 TL'ye Mikrofonlu Oyun Kulaklığı Önerisi

Çok kulak terletmeyecek veya acıtmayacak bir kulaklık istiyorum. Genel olarak oyun amaçlı kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Cuma gününü bekleyip HS35 alabilirsin İncehesap'tan. 9 saattir takıyorum bugün acıtma vesaire yok.

HS35 almayın. Mikrofonu rezalet, ses kalitesi rakiplerin gerisinde ve malzeme kalitesi berbat.

Konuyu dağıtmak gibi olacak biraz ama yakalamışken sorayım dedim. Benim kardeşim Mpow Air SE aldı. Bende de E900 Pro var zaten yine sizin ve Ali Pınar'ın önerisiyle almıştım. Kardeşimin ürünü bugün geldi. Ancak internette bakındığımız kadarıyla Air SE için bir driver vs. bulamadık. Air Pro modeli için bir driver var, onu indirip kurmaya çalıştığımızda ise aygıt takılı değil gibi bir hata veriyor. Bir bilginiz var mı bu konuda? Kendi driver'ı var mıdır Air SE'nin?

Konu sahibine ise yukarıdaki gibi E900 Pro'yu önerebilirim. İnanılmaz rahat bir kulaklık, sesleri de çok iyi veriyor. Her türlü dizi film müzik oyun için elverişli.

HS35 almayın. Mikrofonu rezalet, ses kalitesi rakiplerin gerisinde ve malzeme kalitesi berbat.
Markalar hakkında pek bir fikrim yok. Gamenote özellikle ilgimi çekti, hiç duymamıştım.

Geri
Yukarı