200-250 TL'ye powerbank önerisi

yika38

Gigapat
Makaleler
11
Yer
Kayseri
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki özellikleri sağlayan bir powerbank arıyorum:
  • 10.000 mAh veya 20.000 mAh kapasiteli olması, ne kadar yüksek olursa o kadar iyi
  • Minimum 12W veya 15W hızlı şarj içermesi
  • Sağlam olması, uzun vadede sorun çıkaracak bir model olmaması
  • Korumalarının düzgün olması
Aklımda Anker PowerCore Select 10.000 mAh var fakat bilemedim açıkçası. Xiaomi'ye de çakmaları piyasada epey dolaştığından pek güvenemedim.

Bütçem 200-250 TL arasında ama gelecek önerilere göre arttırabilirim veya azaltabilirim, açıkçası bir powerbank kaç TL olur, bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Bütçeyi arttırma şansınız olursa bunu öneririm:

Ya da bu:

S-Link'e markasınsan ötürü pek güvenmiyorum. Almışken içime sinen bir ürün almak isterim. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Bütçeyi arttırma şansınız olursa bunu öneririm:

Ya da bu:

Maalesef, 270-280 bandına kadar zorlayabilirim fakat bu kadar arttırmam mümkün değil. Yine de öneriniz için teşekkürler.

S-Link'e markasınsan ötürü pek güvenmiyorum. Almışken içime sinen bir ürün almak isterim. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Maalesef, 270-280 bandına kadar çıkabilirim fakat bu kadar arttırmam mümkün değil. Yine de öneriniz için teşekkürler.
Bahsettiğiniz Anker gerçekten güzel fakat 10.000 günümüz standartları için çok yeterli değil bence. O kadar para vermişken biraz daha zorlayıp 20.000'lik bir model alsanız çok daha iyi olur.

Alamam derseniz, bahsettiğiniz Anker modelini alabilirsiniz. İyi powerbank..

Bahsettiğiniz Anker gerçekten güzel fakat 10.000 günümüz standartları için çok yeterli değil bence.
Yani bilmiyorum, kullandığım telefonun bataryası (Galaxy A8 2018) 3000 mAh kadar. Anker'i biliyorum fakat belirli bir bütçenin çok fazla dışına da çıkmak istemiyorum. Gerçekten almaya değerse belki bir tık daha zorlayabilirim.

Yani bilmiyorum, kullandığım telefonun bataryası (Galaxy A8 2018) 3000 mAh kadar. Anker'i biliyorum fakat belirli bir bütçenin çok fazla dışına da çıkmak istemiyorum. Gerçekten almaya değerse belki bir tık daha zorlayabilirim.
Bir tık daha zorlayıp attığım modellerden birini alırsanız çok daha iyi olur. Sadece şuan ki kullandığınız telefon olarak düşünmeyin, elbet o telefonu değişeceksiniz. İleride powerbank masrafınız olmaz. Uzun süre kullanırsınız.

4 yıl önce aldığım 20.000 powerbank'ı hala kullanıyorum. Önce İphone 6 ile kullanıyordum, daha sonra S9 Plus ile kullandım. Şuan İphone 11 ile kullanmaya devam ediyorum. Kampa gittim, yurtdışına gittim. 10.000 mah olsaydı büyük ihtimal yeni bir tane almak zorunda kalacaktım.

20.000'den aşağısına bakmayın derim.

Teşekkür ederim cevabınız için @mar00n. Bütçemi biraz daha zorlayabileceğimi düşünüyorum.

Alternatif olarak şunu buldum:

30.000 mAh biraz abartı mı olur? Baseus nasıl markadır?

Teşekkür ederim cevabınız için @mar00n. Bütçemi biraz daha zorlayabileceğimi düşünüyorum.

Alternatif olarak şunu buldum:

30.000 mAh biraz abartı mı olur? Baseus nasıl markadır?
Baseus iyi marka onda sıkıntı yok fakat Xiaomi gibi çakmaları çok var piyasada. Bilmediğin yerden alma. Amazon'dan bakmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı