200-250TL arası akıllı saat önerisi

Uzumaki Boruto

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar millet, bütcem maksimum 250TL ve akıllı saate ihtiyacım var. Neler önerebilirsiniz? Bu arada şimdiden teşekkür ederim.

Kendim Huawei band 4 kullanıyorum, mutluyum. Önerebilirim.

@nevtugardic hocam da memnun.

Evet bende öneririm güzel bir saat. Hızlı şarj oluyor ve uzun süreli kullanabiliyorsunuz. Sensörleri doğru çalışıyor özellikle pedometer. Sağlam bir saat diyebilirim kaç kez düşürdüm duvara sürttüm ufak çizikler dışında bir şey yok. Ürünü bir yıldan fazla kullanıyorum.

Evet bende öneririm güzel bir saat. Hızlı şarj oluyor ve uzun süreli kullanabiliyorsunuz. Sensörleri doğru çalışıyor özellikle pedometer. Sağlam bir saat diyebilirim kaç kez düşürdüm duvara sürttüm ufak çizikler dışında bir şey yok. Ürünü bir yıldan fazla kullanıyorum.
Benim de birkaç gün sonra 1 yılım olacak. Çok dikkatli kullanmama rağmen hala sapasağlam, pil ömründen memnunum. Tek eksiği olarak LCD ekran diyebilirim, o yüzden pil ömrü de az biraz rakiplerine göre.

Yine de aldığıma memnunum. Keşke günbatımı renginde, indirimde alsaydım ama :/

Benim de birkaç gün sonra 1 yılım olacak. Çok dikkatli kullanmama rağmen hala sapasağlam, pil ömründen memnunum. Tek eksiği olarak LCD ekran diyebilirim, o yüzden pil ömrü de az biraz rakiplerine göre.

Yine de aldığıma memnunum. Keşke günbatımı renginde, indirimde alsaydım ama :/

Benim rengimden söz ediyorsunuz galiba. Evet güzel bir renk panel LCD ama güzel renkler sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı