200-300 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-300 TL
Hocam sizde bir sorun olsa gerek. Ben asla 25 günü geçirecek şekilde şanssız olmadım ne şimdi ne de eskiden. Tüm siparişlerim gayet zamanında veya yazandan önce elime ulaştı. Ancak Çin yeni yılı ve benzeri resmi tatillerinde gecikmeler oldu. Onlarda da kargo yoğunluğundan kaynaklı olduğu için mağazalara bildirmem halinde gayet yüksek miktarlı kuponlar tanımladılar hesabıma. Size boy abdesti tavsiye ediyorum. Sonraki siparişinizde deneyin zamanında ulaştığını göreceksiniz.

Merhabalar hocam kulaklık elinize geçti mi?

Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi kulaklık istiyorum. Bundan önce Rampage RM-2019g X-tıtan kullanıyordum. Genelde FPS oyunları, müzik video izliyorum ses kalitesi önemli ve FPS oyunları için mesela ayak seslerini rahat ayırt edebileceğim güzel bir kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bu bütçede 7.1 almanın bir anlamı yok çünkü sanal 7.1 oluyor genelde.
Windows Sonic açın aynı hissi alırsınız.

1614435843942.png

Hocam az önce böyle bir yorum geldi. Hasarlı gelmesi taşımadan kaynaklıdır pek sorun olmaz ancak umarım dip ses sorunu yoktur. Fury X'de çok çok küçük ve zorla duyulan bir dip ses vardı.

Eki Görüntüle 898617
Hocam az önce böyle bir yorum geldi. Hasarlı gelmesi taşımadan kaynaklıdır pek sorun olmaz ancak umarım dip ses sorunu yoktur. Fury X'de çok çok küçük ve zorla duyulan bir dip ses vardı.

Bende gördüm, hasarlı gelmesi pek sorun değil uzun yolculuk sonuçta anlayışla karşılanabilir. Ama dediğiniz gibi umarım dip ses yoktur. Bekleyip göreceğiz artık...

Bende gördüm, hasarlı gelmesi pek sorun değil uzun yolculuk sonuçta anlayışla karşılanabilir. Ama dediğiniz gibi umarım dip ses yoktur. Bekleyip göreceğiz artık...

Hocam gece 12.00 itibarıyla kulaklığım PTT'de gümrükten geçmiş. Takip kodunu girdiğimde vergi tutarı yazıyor. 16.22 TL çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı