200-300 TL arası Bluetooth kulaklık

theSusak

Centipat
Müzik dinleyip, film ve dizi izleyebileceğim bir kulak kapsayan(kulaklarım biraz büyüktür) Bluetooth kulaklık arıyorum. Kablo ile bağlantı kurulabilmesi benim için önemli. Aklımda Snopy BT41 modeli bulunmakta. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Anker Q10. Kullanıyorum, aşırı ötesi memnunum.

Kablosuz 60 saat+ kablolu sınırsız kullanım.

Kafa bandı yumuşatıcısı yeterli ve kulak pedleri yumuşak. Rahatlık, bass gücü ve netlik olarak 200TL'e (cuma indirimlerinde aldım) daha iyisi olamaz diye düşünüyorum.

Anker Q10. Kullanıyorum, aşırı ötesi memnunum.

Kablosuz 60 saat+ kablolu sınırsız kullanım.

Kafa bandı yumuşatıcısı yeterli ve kulak pedleri yumuşak. Rahatlık, bass gücü ve netlik olarak 200TL'e (cuma indirimlerinde aldım) daha iyisi olamaz diye düşünüyorum.
Uzun süreli kullanımda kulaklarda baskı veya ağır olmasından dolayı kafayı acıtıyor mu?

Wifi ile aynı anda çalıştığında bağlantı sorunu yaşatıyor diye okudum doğru mu? Sanırım Wifi ile aynı frekansı kullanıyor.

Uzun süreli kullanımda kulaklarda baskı veya ağır olmasından dolayı kafayı acıtıyor mu?

Wifi ile aynı anda çalıştığında bağlantı sorunu yaşatıyor diye okudum doğru mu? Sanırım Wifi ile aynı frekansı kullanıyor.
Nasıl yani? Ben hiçbir sorun yaşamadım. Telefonuma saatlerce bağlı iken WiFi kullanımlarımda vs. hiçbir sorun yaşamadım. Zaten PC başında kablolu kullanıyorum. Sadece yolculuk ve PC başında değilken Bluetooth ile kullanıyorum. Zaten 1 aya yakın gidiyor şarj bu senaryoda.

Diğer sorunuza gelecek olursam, JBL 450BT ve 500BT kullanmış biri olarak söylüyorum. Zaten over ear olduğu için rahatlık olarak ikisini de yok eder. Pil süresi olarak 5'e katlıyor en az. Ses kalitesi olarak bence bariz şekilde önde. Bass gücü olarak karşılaştırmak ayıp olur çünkü yok eder.

Nasıl yani? Ben hiçbir sorun yaşamadım. Telefonuma saatlerce bağlı iken WiFi kullanımlarımda vs. hiçbir sorun yaşamadım. Zaten PC başında kablolu kullanıyorum. Sadece yolculuk ve PC başında değilken Bluetooth ile kullanıyorum. Zaten 1 aya yakın gidiyor şarj bu senaryoda.

Diğer sorunuza gelecek olursam, JBL 450BT ve 500BT kullanmış biri olarak söylüyorum. Zaten over ear olduğu için rahatlık olarak ikisini de yok eder. Pil süresi olarak 5'e katlıyor en az. Ses kalitesi olarak bence bariz şekilde önde. Bass gücü olarak karşılaştırmak ayıp olur çünkü yok eder.
Malzeme kalitesi nasıl? Kafa boyutuna göre ayarlanılabilir yeri plastikten mi yoksa metalden mi?
Hocam gördüğüm yorum şuydu:
wifi.png

Malzeme kalitesi nasıl? Kafa boyutuna göre ayarlanılabilir yeri plastikten mi yoksa metalden mi?
Hocam gördüğüm yorum şuydu:
Eki Görüntüle 487535
Saçmalıktan öte bir durum değil. Sebebi şu; Wifi bağlı iken farklı bir Bluetooth kulaklığa bağlanıldığında kopmayan Wifi bağlantısı bu kulaklık ile neden kopsun? İnanılmaz bir yorum. Hayretler içerisinde okudum çünkü bir alaka yok.

Malzeme kalitesi bence yeterli. Gözümteki tek eksisi katlansa da dönmiyor kulaklıklar. Yani boyuna astığınızda JBL 450BT gibi olamıyor.
1579202460831.png

Böyle olmuyor yani. Dümdüz duruyor yapısı gereği boyunda veya katlayıp bir çanta vs. içine koyarken.

1579202512784.png

Gözümdeki tek eksisi bu. Bunun dışında 500-600 TL'lik denediğim kulaklıklar ile ses kalitesi kapışır. Şarj olarak rakibi yok zaten.

Saçmalıktan öte bir durum değil. Sebebi şu; Wifi bağlı iken farklı bir Bluetooth kulaklığa bağlanıldığında kopmayan Wifi bağlantısı bu kulaklık ile neden kopsun? İnanılmaz bir yorum. Hayretler içerisinde okudum çünkü bir alaka yok.

Malzeme kalitesi bence yeterli. Gözümteki tek eksisi katlansa da dönmiyor kulaklıklar. Yani boyuna astığınızda JBL 450BT gibi olamıyor.
Eki Görüntüle 487538

Böyle olmuyor yani. Dümdüz duruyor yapısı gereği boyunda veya katlayıp bir çanta vs. içine koyarken.

Eki Görüntüle 487539

Gözümdeki tek eksisi bu. Bunun dışında 500-600 TL'lik denediğim kulaklıklar ile ses kalitesi kapışır. Şarj olarak rakibi yok zaten.
Hocam o işaretlediğin yerdeki bağlantı kısımları demir mi?
Ayrıca çok teşekkür ederim, muhtemelen bunu alacağım. Umarım karne dolayısıyla güzel bir indirim gelir.

Hocam o işaretlediğin yerdeki bağlantı kısımları demir mi?
Ayrıca çok teşekkür ederim, muhtemelen bunu alacağım. Umarım karne dolayısıyla güzel bir indirim gelir.

Demir mi emin değilim. Emin olduğum tek şey fiyatına göre kralının kralı olduğu. Bu kadar arkasında durarak ve abartarak ürün savunmam. R5 1600AF ve Anker Q10 bir istisna. Rahatsız F/P ötesiler çünkü. Şişli civarındaysanız denettirebilirim isterseniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20200116_223055.jpg
    IMG_20200116_223055.jpg
    621,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20200116_223046.jpg
    IMG_20200116_223046.jpg
    631,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20200116_223051.jpg
    IMG_20200116_223051.jpg
    888,9 KB · Görüntüleme: 29

Eki Görüntüle 487538

Eki Görüntüle 487539

Maalesef ki saçmalık değil wifi ve bluetooth aynı frekans üzerinden çalışıyor eğer modeminiz 5ghz değilse böyle bir sorunla karşılaşmayı bekleyin. Mesela benim akıllı saatime bağlandığımda normal internet hızım 40 iken 10 a düşüyordu 5ghz modem aldım ve çözüldü.

@batuhandivr 6-7 yıllık Netmaster 2.4GHz modem kullanıyorum. Bu konuda KS onu yazana kadar bundan haberim bile yoktu.

Anlamadığım; Airdots kullandım. Farklı olarak 450BT ve 500BT de kullandım. Bunlar Bluetooth ile çalışmıyor mu? Bunlarda da sorun yaşamadım Q10'da da?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı