200-300 TL bütçe ile Vatan bilgisayar'dan SSD önerisi

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
İyi sayılabilecek bir karne getirmeyi başardım ve babamdan gidip bir SSD almasını isteyeceğim.
İnternetten alışveriş yapmadığı için Vatan Bilgisayar'a gidip oradan alabilirim anca.
Bu bütçe ile alabileceğim en iyi ve en yüksek kapasiteli SSD nedir?
A320M-S2H anakarta uyumlu olması lazım bir de.
Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kingston 250GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2000MB / Yazma 1100MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da En iyisi NWMe M2 SSD olacaktır. Fiyatları çok uçuk diğer sitelerden alma fırsatınız olsa idi 480 GB bulunabiliyordu, 25 30 ₺ daha eklenerek.

Kingston 250GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 2000MB / Yazma 1100MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da En iyisi NWMe M2 SSD olacaktır. Fiyatları çok uçuk diğer sitelerden alma fırsatınız olsa idi 480 GB bulunabiliyordu, 25 30 ₺ daha eklenerek.
Hocam bu M2 SSD benim anakarta uyar mı?
Ya da ileride sorun yaşar mıyım?

Kingston 240gb hyperX fury veya corsair le200 240gb önerebilirim.Corsair le200 kullanıyorum 2 yıldır

300 üstüne çıkabilirseniz kesinlikle 860 Evo.
Çıkamazsan eğer bunu öneririm;

Eğer M.2 slotun boş ise bu da olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı