200-300 TL E5300 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

R7 240 veya R7 250 tercih ediniz ve Windows 10'a geçin. Windows 7'de alınan performans Aero tasarımdan dolayı düşük oluyor.

GT 730'da R7 240'da GTA V'i en düşük ayarlarda oynatabiliyor. Technopat.net'de testleri var. LoL için sıkıntı çıkarmaz ikisi'de yani kafanıza yatanı alın.
O testlerde kullanılan sistem ile buradaki sistemler aynı değil. Ekran kartı performans teslerinde genelde test eden kişiler test sisteminde ellerinde olan en iyi işlemciyi koyar. Böylelikle ne oyun, ne de ekran kartı darboğaz yapar. E5300'ün GTA V'i kaldırma olasılığı imkansız gibi bir şey, 15 FPS'den fazla alamaz. O testler sistemden sisteme fark ediyor yani, tek etmen ekran kartı değil.

O testlerde kullanılan sistem ile buradaki sistemler aynı değil. Ekran kartı performans teslerinde genelde test eden kişiler test sisteminde ellerinde olan en iyi işlemciyi koyar. Böylelikle ne oyun, ne de ekran kartı darboğaz yapar. E5300'ün GTA V'i kaldırma olasılığı imkansız gibi bir şey, 15 FPS'den fazla alamaz. O testler sistemden sisteme fark ediyor yani, tek etmen ekran kartı değil.
O testlerde kullanılan sistemin ne olduğunu bende biliyorum. Öyle bir sisteme kim R7 240 veya GT730 takar? Sadece bu ekran kartlarını önerdim ve açabiliyor dedim. Sende bunu açar bunu al demedim. Sadece GTA'yı en düşükte oynatabildiğini dile getirdim.

Arkadaşında bilgisayarı benimki gibi bide ben şaka yaptım, doğru-düzgün cevap veremiyorsan bir daha yapmam
Senin şaka yapma anlayışın çok garip. Ben darboğaz yapabilir gibisinden bir kelime kullanmışım'mı ki bana 'Sen ne diyosun? Bendede aynı sistem var GT 630 ile darboğaz yapıyor'. diyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı