200-300 TL İşlemci Soğutucu Önerisi

Sanırım 3 senedir kullandığım SilverStone tundra TD03-Lite sıvı soğutmam bozuldu. Pompadan çok tuhaf sesler geliyor ve işlemcim PC açıldıktan 1 dk sonra sabit 100 derecede çalışıyor. Teknobiyotik'ten almıştım büyük ihtimalle de garantisi bitmiştir. Belirttiğim fiyatlarda önerebileceğiniz soğutucu var mı? i5 6600K GTX 1070LI sistem kullanıyorum.

Aynısını kullanıyorum ve gayet memnunum (AMD kullanıyorum) CS:GO da 53 ün üzerinde hiç görmedim masa üstünde 27 ye kadar indiğini gördüm.

Öneririm. Fiyatına göre gayet iyidir.

Hava soğutma işini çok rahat görecektir. ARCTIC Freezer 34 eSports alabilirsin mesela.

Sıvı soğutma şartı koşuyorsan 120mm olarak Deep Cool'un aşağıdaki ürününe göz atabilirsin.
Önerdiğiniz arctic soğutucuyu almayı düşünüyorum ama duymadığım bi marka olduğu için çekindim biraz. Kalite ve sağlamlık açısından sorun yaşatmaz di mi ?

@Rhaegar_ Kesinlikle yaşamazsın. Aşağıdaki incelemeye bakmanı öneririm.

@Rhaegar_ Kesinlikle yaşamazsın. Aşağıdaki incelemeye bakmanı öneririm.
Hocam nanokatolog linki göndermişsiniz oradan alsam ürünü herhangi bi sorun olur mu ? Tedarik süresi vs. yazıyor kaç günde elimde olur acaba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı