200-300 TL klasmanında kulaklık önerisi

ECDP

Centipat
Öncelikle şunu belirteyim normalde Rampage comfort almayı düşünüyordum, ki bu foruma girmesem bugün sipariş verecektim :) burada birçok kişi Rampage, Gamepower gibi markalara aşırı şekilde kinlenmiş durumda, bunun sebebini merak ediyorum? Evet Rampage vs. bilindik markaların yanında ucuza ürün satan alternatif markalar. Bu markaların 50 TL'lik ürünlerinin kalitesiz olduğu apaçık ortada. 270 liralık kulaklıkları da mevcut, bunların kaliteli olma ihtimali nedir? Bu ürünleri alıp da pişman olan var mı? Ramage drop ve comfort arasında gidip geliyorum, ürünlerin klasmanı belli 250 lira düzeyindeki tüm alternatif markaların ürünleri, yardımcı olursanız sevinirim. Veya alıp uzun süreler kullanıp kesinlikle memnun olduğunu dile getirenler var mı? YouTube videolarına kesinlikle güvenmiyorum, elemanlara parayla reklam basıyorlar, bunlarda boyuna övüyor o yüzden tamamen dalavere. Bizzat kullanıcılardan tavsiye almak istiyorum. Bu arada şahsen bana kalırsa da 250 300 liraya Rampage gibi alternatif bir marka ürünü yerine daha bilindik bir marka tercih etmek isterim, ama diğerlerinin fiyatları çok fazla, bir e sporcu değilsen sırf CS'de ayak seslerini duycam diye 500-600 lira bir kulaklığa vermek çok saçma.

Kulaklığı daha çok müzik ve mikrofon için alıyorum açıkcası ve laptopun fan seslerini artık duymak istememem de buna dahil. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi ayak seslerini net duymaktan ziyade kaliteli müzik keyfi vermesini de istiyorum. Sırf müzik için kulaklık al diyenler olacak, bu sefer de onlarda mikrofon bulunmuyor. Yani müzik kalitesini de düzgün vermesini istiyorum. CS, Warzone falan her ne kadar oynasam da oyunu çok ciddiye alan biri değilim ayak sesleri vs.
200-300 TL bir bütçem var, tercihen USB girişli (Monster laptopun üst zeka tasarımı sağ olsun kulaklık girişleri sağda, mouse direkt kabloya çarpıyor.) kulaklık için her türlü tavsiyeye açığım. Kaliteli bir mikrofonu olan, müzik deneyimi başarılı olan ve yalıtımı + konforu kaliteli olan bir kulaklık arıyorum. (Son olarak, piyasayı yakından takip eden arkadaşlar görüyorum, indirim kovalasam yakalar mıyım bir şeyler, hangi sitede yakalarım?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı