200-300 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Yuuns

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar.

Kulak üstü kulaklık arayışındayım. Bütçemi kaliteli bir kulaklık almak şartıyla minimum tutmaya çalışıyorum. (200 - 300 TL)
Oyun için kullanmayacağım ancak rahat bir şey olmasını istiyorum. Masaüstü bilgisayarımda kullanacağımdan portatif olmasına gerek yok, büyük olmasında sıkıntı yok.
Aradığım tek özellik kaliteli malzeme, güzel ses ve rahatlık. Bu nedenle oyuncu kulaklıklarına yöneldim.

3 kulaklık arasında kaldım, birini alacağım ama hangisi karar vermedim.
Tronsmart Sono
Sharkoon Skiller SGH30
HP H160G

Aralarında en çok Tronsmart Sono ilgimi çekti ancak kafa bandı yerine sadece sünger bulunması biraz şüphelendirdi rahatlık açısından. Ayrıca Sharkoon Skiller'ın Surround 7.1 olması biraz ilgimi çekti. Anlayacağınız arada kaldım.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

Kulak üstü kulaklık arayışındayım. Bütçemi kaliteli bir kulaklık almak şartıyla minimum tutmaya çalışıyorum. (200 - 300 TL)
Oyun için kullanmayacağım ancak rahat bir şey olmasını istiyorum. Masaüstü bilgisayarımda kullanacağımdan portatif olmasına gerek yok, büyük olmasında sıkıntı yok.
Aradığım tek özellik kaliteli malzeme, güzel ses ve rahatlık. Bu nedenle oyuncu kulaklıklarına yöneldim.

3 kulaklık arasında kaldım, birini alacağım ama hangisi karar vermedim.
Tronsmart Sono
Sharkoon Skiller SGH30
HP H160G

Aralarında en çok Tronsmart Sono ilgimi çekti ancak kafa bandı yerine sadece sünger bulunması biraz şüphelendirdi rahatlık açısından. Ayrıca Sharkoon Skiller'ın Surround 7.1 olması biraz ilgimi çekti. Anlayacağınız arada kaldım.

Teşekkürler.

Hocam bana da bugün Sharkoon skiller geldi güzel kulaklık fakat iade edeceğim bir gün daha beklesem 249TL'ye düştü 310 TL'ye almıştım ben havit H2002D alacağım o daha çok ilgimi çekti Sharkoon sadece 7.1 için alınmaz bassı çok iyidir denedim ama eğer bütçeni arttırabilirsen tavsiyem havit H2002D alman.

SGH-30 öneririm, kendim de kullanıyorum ve oldukça memnunum, en beğendiğim tarafı oldukça kaliteli bir mikrofona sahip olması ve kullanışlı bir yazılımı da var, üstelik şu an indirimle 240 liraya inmiş durumda, normalde 300 liradan aşağı olmazdı. Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

Hocam bana da bugün Sharkoon skiller geldi güzel kulaklık fakat iade edeceğim bir gün daha beklesem 249TL'ye düştü 310 TL'ye almıştım ben havit H2002D alacağım o daha çok ilgimi çekti Sharkoon sadece 7.1 için alınmaz bassı çok iyidir denedim ama eğer bütçeni arttırabilirsen tavsiyem havit H2002D alman.

Hp yi bilmiyorum ama diğer ikisi güzel, üzmez.

SGH-30 öneririm, kendim de kullanıyorum ve oldukça memnunum, en beğendiğim tarafı oldukça kaliteli bir mikrofona sahip olması ve kullanışlı bir yazılımı da var, üstelik şu an indirimle 240 liraya inmiş durumda, normalde 300 liradan aşağı olmazdı. Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.

Sharkoon Skiller SGH30 modelini satın aldım. Teşekkürler.

Elinize geçtiğinde ilk izlenimlerinizi okumak isterim :)
Buraya dönüş yaparım. 👍
Elinize geçtiğinde ilk izlenimlerinizi okumak isterim :)
Bugün geçti elime. İlk izlenimlerin güzel. İstediğim gibi kafamda rahat duruyor, herhangi bir baskı söz konusu değil. Uzun kullanım hakkında henüz yorum yapamıyorum. Mikrofonu beklediğimden çok daha kaliteli. Belki de eskiden kullandığım mikrofonun berbat olmasındandır, bilemiyorum. 😄
Ancak mikrofonu görüş alanımdan çıkarmak biraz sıkıntı, yukarı bükünce bile çıkmıyor görüş alanımdan. Tek çare aşağı doğru bükmek.

Üzerindeki tuşlar oldukça ergonomik. Kolaylıkla elimi atıp ses seviyesini değiştirebiliyor ve mikrofonu aktif hâle getirebiliyorum. Yazılımı da gayet kullanışlı. Ancak şikayet ettiğim bir şey var; ışıklarını kapatamıyorum. Işıklı mışıklı şeylerden çok haz etmiyorum. Kulaklığın da yazılımı olduğunu öğrenince kesin ışıkları kapatılabiliyordur diyip almıştım, kapatılamıyormuş. Mecburen fıldır fıldır yanacak o ışıklar. 😃

Ayrıca kulaklığı sipariş verdiğim gece fiyatı 240₺ iken ertesi gün uyandığımda 300₺ olarak gördüm. Biraz yüzüm gülmedi değil. 🙂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı