200-300 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
200-300

Xqven

Centipat
Arkadaşlar kısaca açıklayayım bende sound Core Life Q10 var. BT'lu kulaklık 3.5 mm ile PC'ye bağlayıp kullanıyorum gayet güzel ses veriyor ama artık aşırı başım ağrımaya başladı yarım saat de başım ağrımaya başlıyor. Bu yüzden değiştireceğim.
Almak istediğim kulaklık bütçe 200 TL olursa güzel olur Max 300 TL.

Aklımda James Donkey 710 ve Game Power Medusa var evet çok okudum merdiven altı falan falan ama James Donkey rahatlığıyla ve ses kalitesi ses kasmaya yetecek kadar (yine de o kadar kötü değil) olması benim için yeterli önemli olan başımı 2-3 saat taksam da ağrıtmayacak olması. JD 24" monitör kullanıyorum o yüzden o marka benim için kötü değil.

Son olarak çok fazla kulaklık markası bilmiyorum popüler olanlar hariç ve hiç bilmediğim markayı kullanmak istemiyorum jd 710 sizce nasıl olur? (Microfon da çok güzel ve benim için önemli)

Son düzenleme:
Jd 712 kullanıyorum, çok kullanınca terletiyor, rahatsız ediyor. Ağır bence.

Ben izlediğim videolarda ve forumlarca ve incelemelerde jd 710 olan versiyonu 712'ye göre daha rahat ve kafa yormayan cinsten. Eğer böyle ise 710 kullanmak istiyorum zaten saatlerce dediysem de en fazla aralıksız 2-3 saat olur. Almayı planlıyorum en yakın zamanda umarım istediğim gibi çıkar. Alırsam 1 ay kullandıktan sonra yorumlarımı buraya yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı