200-300 TL mouse önerisi

Bütçe
200-300
Elinizin boyutu nedir? V2 Mini küçük bir fare, eliniz orta boy olsa bile palm tutarken zorlanırsınız. Deneme imkanınız varsa denemenizi öneririm.
16 cm.
Bende Essential var eski sensör falan dediler aldım yine de gayet memnunum kafana yatan bir mouse tercih edebilirsin yinede
Teşekkürler fakat aklıma g102 de takıldı onda da kronik sorun varmış galiba.
Ergonomik açıdan uyumlu ise kesinlikle V2 alın.

Tıklama gecikmesi(daha az daha iyi)
V2;
7 ms
Essential;
18 ms
Deneyeceğim.

Bütçemi çok aşıyor.

16cm gayet küçük. Ben de kullanmıştım, elim 17cm ve rahatça palm tutabiliyordum. Benim önerim DA V2 Mini olacaktır.

Elinizin boyutu nedir? V2 Mini küçük bir fare, eliniz orta boy olsa bile palm tutarken zorlanırsınız. Deneme imkanınız varsa denemenizi öneririm.
Evet gidip denemeyi planlıyorum.
16cm gayet küçük. Ben de kullanmıştım, elim 17cm ve rahatça palm tutabiliyordum. Benim önerim DA V2 Mini olacaktır.
V2 ile normalin farkı ne sensörleri daha mı gelişmiş.

Razer kaliteli marka diye duymuştum şu an ki mousem rampage.
V2 Mini her yönden Essential'dan çok daha iyi.

Anladım teşekkürler iyicene düşüneceğim ve seçeceğim Rival 3 de çok övülüyor diye arda kaldım ikisinde kullanan biri varsa söyleyebilir mi hangisi daha iyi?
Söylemeyi unuttum fakat LoL ve Valorant oynuyorum onlar için kullanacağım yani.
Çok soru sordum kusura bakmayın, ben MediaMarkt'a baktım orada Razer 500 400 TL fakat başka sitelerde farklı nedeni ne?

N
Razer kaliteli marka diye duymuştum şu an ki mousem rampage.

Anladım teşekkürler iyicene düşüneceğim ve seçeceğim Rival 3 de çok övülüyor diye arda kaldım ikisinde kullanan biri varsa söyleyebilir mi hangisi daha iyi?
Söylemeyi unuttum fakat LoL ve Valorant oynuyorum onlar için kullanacağım yani.
Çok soru sordum kusura bakmayın, ben MediaMarkt'a baktım orada Razer 500 400 TL fakat başka sitelerde farklı nedeni ne?
Ne aldınız? Benim eli. 19 cm v2 mini uygun olur mu ki? Fingertip şeklinde tutuyorum mauseyi

Geri
Yukarı