200-300 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

kiremithuseyin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 200-250 TL bandında rahat ve mikrofonu güzel bir oyun kulaklığı arıyorum.
Aklımda James Donkey 711, Tronsmart Sono, Corsair HS35 var.
Benim için önemli olan ilk önce rahatlığı.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün JD 711 kulaklığımı sattım, bir yerden sonra ağırlık biniyor şahsen uzak durun.

Arkadaşım kullanıyor çok rahat diyor, ne almalıyım sizce?
Forumda ve bir çok yabancı kanallarda çok seviliyor.

Forumda ve bir çok yabancı kanallarda çok seviliyor.
Rampage RM-k11 nasıldır?

Ben memnunum gayet hoş ama yalan yok geceleri ışığı odanın 5de1.5 kadar aydınlatıyor ve mikrofonun önündeki ışık çok o yüzden aşağı ya da yukarı bakık kullanıyorum. Arkadaşlarım sesimin bazen çok kötü geldiğini söylüyor ama benim tahminim bas konuş ve ping sorunlarından yoksa gayet güzel bir kulaklık tavsiye ederim.

Ben memnunum gayet hoş ama yalan yok geceleri ışığı odanın 5de1.5 kadar aydınlatıyor ve mikrofonun önündeki ışık çok o yüzden aşağı ya da yukarı bakık kullanıyorum. Arkadaşlarım sesimin bazen çok kötü geldiğini söylüyor ama benim tahminim bas konuş ve ping sorunlarından yoksa gayet güzel bir kulaklık tavsiye ederim.
Kablosu katlanıyormus sanırım sizde de öyle oldu mu? Rahatlık konusunda nasıl peki?
Bir fikrim yok ama Rampage ,Game Power, James Donkey vb. markalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.
buna da göz atabilirsiniz şahsen GameNote H2002D tercih ederdim.
Teşekkürler yardımcı olduğun için.

Kablosu katlanıyormus sanırım sizde de öyle oldu mu? Rahatlık konusunda nasıl peki?

Teşekkürler yardımcı olduğun için.

Kablosu katlanıyor derken kendi kendine düğüm oluyor ama beni çok rahatsız etmedi, rahatsız ettiği zamanlarda oldu ama düzelttim düğüm attım hafiften. Dıştan büyük ama kulağımı tam kapasite alıyor içine seside gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı