200-300 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

BoraRz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar umarım gününüz güzel geçiyordur efenim. Konumuz başlıktan da anlaşıldığı üzere 200-300 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi. Bu konuda uzun zamandır araştırma yapıyorum birsürü konu okudum güncel olmasını istediğim için bir konu açtım. Uzatmadan istediğim özelliklere geçeyim. CS:GO, PUBG, Rainbow Six gibi oyunlar oynuyorum ve ses kasmanın önemli olduğu oyunlar bunlar yani 7.1 Surround olan bir kulaklığa ihtiyacım var. Ayrıca mikrofon benim için en önemli nokta. Mikrofonu çok iyi olmalı. Özelleştirme yapılabilen yazılımı olursa da iyi olur. Bana bu kadar yeterli yani kaliteli bir kulaklık olsun istiyorum açıkçası. Everest gibi kötü markalar önermezseniz sevinirim. Önerilerinizi yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower markasını nasıl buluyorsunuz bilemem fakat şu kulaklığına bakmak isteye bilirsiniz.

Merhabalar bahsettiğiniz ürünü inceledim araştırdım Gamepower pek tercih edilmiyormuş kötü diye duydum bende söyleyenin yalancısıyım.Birde bu kulaklığın FULL RGB olduğu için kafaya biraz büyük geliyor ve kafayı sallayınca aşşağıya düşüyormuş.Ayrıca mikrofonuda pek güzel bulmadım.Bana güzel mikrofonlu güzel görünüşlü gerçekten güzel bir kulaklık lazım.Öneriniz için teşekkür ederim size :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı