200-350 TL arası mekanik klavye önerisi

Soulfly29

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, mekanik klavye arıyorum. Bütçem 200-350 TL arası. Yardımcı olabilecek var mı? Red switch arıyorum.

Arkadaşlar öneriyi yaparken sanki konuyu açan kişinin Red Switch bulunduran bir klavye istediğini unutmuşsunuz. :D

Bu klavye çok hoşuma gitti sizce alınır mı? Yazılımdan ışık vs kontrol edilebilmesi benim için artı.

Hayır buna para vermeyin. Rampage Gamepower gibi markalara bir kuruş bile vermeyin.

Merdiven altı kalitesiz fason ürünleri satıyorlar. Switch'lerinin çakma olduğundan bahsetmiyorum bile.

Kumara veya B640 alın. Ben derim 200 daha koyun K500 alın. Red Switch olan ve düzgün kaliteli olan klavye çok az.

Hayır buna para vermeyin. Rampage Gamepower gibi markalara bir kuruş bile vermeyin.

Merdiven altı kalitesiz fason ürünleri satıyorlar. Switch'lerinin çakma olduğundan bahsetmiyorum bile.

Kumara veya B640 alın. Ben derim 200 daha koyun K500 alın. Red Switch olan ve düzgün kaliteli olan klavye çok az.
Üstüne 200 daha koyabilecek olsam ilk alıcağım klavye rk61 zaten ama bu kadar bütçem

Üstüne 200 daha koyabilecek olsam ilk alacağım klavye RK61 zaten ama bu kadar bütçem.

Ben diyorum ki bütçe dahilinde olan kaliteli Red Switch bulunduran klavyeler bunlardır.

Dersen yok ben bunları almayacan istediğini alabilirsin. Daha da yardım edemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı