200-350 TL Gaming Kulaklık Önerisi

En son internetten yaptığım bir araştırmadan sonra Rampage RM-K20 Amaze kulaklığını aldım istersen bir bakabilirsin. USB girişli bir kulaklık. Görünüşte oldukça büyük padleri vardı. Fakat kafaya taktıktan sonra 15-20 dakika sonra kulağımı tamamen içine almasına rağmen acıtmaya başlıyor. Sorun derinliğinin mi az olmasındandır anlamadım. Aslında derinlik de az gibi değil. Benim kulaklarım çok büyük. Bu da yetmezmiş gibi bir de kepçe. Eşek kulağı mübarek. 3 sene önce frisby marka 50 liralık bir kulaklık almıştım bütün gün kafamda dursa dahi acıtmazdı şimdilerde 100 küsür olmuş. 230 lira verip aldığım kulaklık acıtıyor üstelik padleri diğerinden daha büyük olduğu halde. Çok ama çok lanet bir durum. Ben bu işin içinden çıkamıyorum bir teknoloji mağazasına gidip teker teker kafanda denemedikten sonra internetten sipariş etmenin, tavsiye almanın bir faydası olacağını düşünmüyorum. He tabii bunu benim gibi eşek kulaklı olan mazlumlar için söylüyorum. Eğer sen de aynı kulüpteysen büyük bir teknoloji mağazasına git, dene, beğendiğinin fiyatına hemen oradayken internetten bak eğer çok fark ediyorsa internetten sipariş edersin yok etmiyorsa orada al gitsin. Denerken kulaklığın kulaklarını tamamen sardığına ve hiçbir şekilde kulağın içerdeyken kulaklığın hiçbir yerine temas etmediğine ve kafana fazla baskı yapmadığına emin ol. Terleme olayına dikkat etmek sana kalmış. Ben bu durumdan o kadar muzdarip hale geldim ki isterse kullanırken yüzümden aşağıya su aksın eğer acıtmıyorsa razı olacağım. Mümkünse bir 15 dk kafanda kulaklıkla dur öylece tabii mağaza müsaitse. Son olarak yukarıda belirttiğim kulaklığın acıtması dışında ses kalitesi, kablo sağlamlığı, ışıkları, mikrofonu fiyatına göre tatmin edici. Mikrofondan arka plan sesini kaldırmak için ek bazı programlar kullanmak zorunda kaldım. Şuanda gayet temiz ses veriyor.​

Corsair HS35 tercih et ve Rampage uzak dur.

Geri
Yukarı