200-350 TL Gaming Mouse Önerisi

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    6

MeinWein

Hectopat
Ben kendime 200-350 TL bütçe ile bir oyuncu mouse arıyorum.
Arkadaşım Rival300 ya da 310 öneriyor fakat ben farklı alternatifler varsa onları da incelemek istiyorum. Genellikle FPS oynarım, palm şeklinde tutuyorum. Sağ elimi kullanıyorum.
Benim için önemli olan şeyler ise konfor ve estetik.

Aklımda bu mouse var, bazi yerlerde 400-500 iken bıraktığım linkte 270 TL. Kaliteli bir mousea benziyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkini bıraktığım mouse hakkında görüşlerinizi öğrenebilir miyim?

Ayrıca Asus ROG Gladius II Core da güzel görünüyor fakat Razer Deathadder Elite de ilgi çekici ve daha kaliteli görünüyor.

Şu an aklımda Razer Deathadder Elite, Corsair M65 Pro ve Monster Pusat V5 var. Hangisini seçeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Gladius II Core'un tasarımını çok beğenmediğim için almayı düşünmüyorum.

Deathadder elite kullandım tasarım olarak rog gladıus la hemen hemen aynı. O mause lar arasında en iyisi bence deathadder elite. Ama deathadder elita baya büyük bi mause yani benim elime büyük geliyodu senın yerinde olsam en yakın medıa mark veya teknosa gibi mağazalara gider elimle bi bakardım almadan önce

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı