200-400 TL yazıcı önerisi

Mehmedovskii

Kilopat
Daha fazla  
Yazıcılardan pek anlamıyorum diyerek konuya giriş yapayım. Ev için bir yazıcı aramaktayım, kullanımı basit, maliyeti(toner/kartuş maliyeti) az olsun. Bakımı, doldurumu kolay olsun(12 yaşındaki kardeşim dahi yapabilsin). Genel olarak ödevler için, not çıkarmak için kullanmayı planlıyoruz. Bu bütçede renkli seçenek varsa, renkli olsun. Yoksa siyah-beyaz baskıya da razıyız. Yine bu bütçe dahilinde baskı (kopyalama) seçeneği varsa çok güzel olur.(Her sınav öncesi kafelerde bilgilerimizi girip sınav çıktısı almak pek iyi değil gibi günümüz şartlarında...)

Her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben BİM'den Hp 2710 aldım. Demo kartuşu 180 sayfa yazdı. Şimdi doldurdum ve 330 küsür sayfa yazdım. Tavsiye ederim. Kartuş dolumu oldukça basit bir iş ancak 12 yaşındaki kardeşiniz şırıngayı eline batırabilir.

Bu yazıcı da güzel bir yazıcı ancak kağıt alma sorunu oluyor ilerleyen zamanlarda.

BİM'deki ürün yanlış hatırlamıyorsam 300 küsur bir fiyata kadar düşmüştü aman ne gerek var diye vazgeçirmiştim bizimkileri...

Büyük ihtimal Canon Pixma modelini alacağım, umarım yine bir parakende firma özel indirim olarak çıkartır da öyle alırım :D

Teşekkürler öneriler için 👌

Geri
Yukarı