200-500 TL Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
200-500tl

Cristabol Brown

Hectopat
Yer
Antalya
Kulaklığımın (sürücüden dolayı düşünüyorum ama hala sorunu tespit edemedim) sol tarafından arada bir (1-2 dakikada bir bazen ise yarım saatte bir) cızırtı geliyor ama sadece sol tarafından. Buna ocak ayından beri katlandım ama artık yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum. Piyasada çok fazla model var hangisi daha iyi onu da bilmiyorum, kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli onu da bilmiyorum. Bütçem 200-500TL arasında ama 500 TL'yi gerçekten değecekse verebilirim. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Kullandığım kulaklık Rampage SNR-W6 raptor.
Özellikle olmasını istediğim özellikler, kulaklığın mikrofununu kapatma butonu olması, tasarımının sade olsa bile iyi olması.
Sünger pad bu bütçede ki tüm kulaklıklarda kullanılıyor ama olmazsa çok iyi olur çünkü Antalya'da yaşıyorum.
Mikrofonun hatrı sayılır bir kalitesi olması (SteelSeries mikrofonu gibi olsun istemiyorum)
Sesin zaten kaliteli ve fazla vermesini istediğimi söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Electra V2 Buna bakabilirsin 590 TL fakat işini görür. Eğer ki pahalı diyorsan Medusa 7.1 IDE alabilirsin. Razer'ın mikrofonunun kalitesini bilmiyorum ama Medusa'nınki cidden güzel.

Geri
Yukarı