₺200 araba için kulaklık önerisi

Bütçe
200₺
2. gün bir tarafından ses gelmemeye başlıyor. 3. günde tamamen bozuluyor.
Ayrıca neden bütçesi varsa ses kalitesi iğrenç bu ürünleri kullansın ki?
2 yıldır kullanıyorum? Bir sorunla karşılaşmadım.
₺200 bütçem var ve arabada film izlerken uzun yolculuklarda olsun kullanılacak kulaklık arıyorum.
@enonertetanem
Hocam tamamen kablosuz mu istiyorsunuz?
Eğer kablosuz istiyorsanız almanızı tavsiye etmem 10 saniye ses gelmezse ve aniden ses açarsanız gecikme olur. Ama kablo takınca gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıldır kullanıyorum? Bir sorunla karşılaşmadım.

Hocam tamamen kablosuz mu istiyorsunuz?
Eğer kablosuz istiyorsanız almanızı tavsiye etmem 10 saniye ses gelmezse ve aniden ses açarsanız gecikme olur. Ama kablo takınca gayet iyi.

Sadece arabada kullanılacak (arabadaki TV sistemine bağlanacak) film izlerken vs. için olacak bu yüzden ergonomik açısı daha önemli.
Ayrıca idare etmelik bir şey değil kolayca bozulmayan ve kullanımı rahat olan kulaklıklar öncelikli tercihim.

Arabayı siz kullanıyorsanız kulaklık kullanmanızı önermem. Arabanın arka tarafında herhangi bir sıkıntı (alevlenme vb.) şeyler olunca arkanızdaki araba kornaya basarsa duymazsınız.

Arabayı siz kullanıyorsanız kulaklık kullanmanızı önermem. Arabanın arka tarafında herhangi bir sıkıntı (alevlenme vb.) Şeyler olunca arkanızdaki araba kornaya basarsa duymazsınız.

Arabayı ben kullanmayacağım arka koltuklarda bulunan ekranlar için lazım olacak. Tabii ki de sürücü kişinin kulaklık takmasını doğru bulmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı