200 Liraya 5.1 Ses Sistemi Önerisi

BilgisayarKurdu

Technopat
Yer
İstanbul/Üsküdar
Arkadaşla aşağı resimde gördüğünüz hoparlöden 2 adet var bende.

Küçücük bir bas ile kullanıyorum bu hoparlörleri . Haliyle bas denilen şeyi hissedemiyorum bile :D
Çünkü büyük hoparlörlerin sesleri daha çok geliyor . Ve zaten bu küçük bas gerçekten kalitesiz .

Dün akrabalara gittik , onlarda bu ses sistemi vardı.

Bu ses sistemi ile bir şarkı dinledim vallahi acıdım kendime :D Bas nedir yeni öğrendim yani .
Küçük göründüklerine bakmayın Fulltower kasa yüksekliğinde bass ve diğer 2 hoparlör .

Bu 370 liraya satılıyor. Ancak benim bu kadar param yok .

Monitöre 400 lira vereceğim. 200 liraya bir bas alacağım. Tek satılmaz biliyorum. Gerekirse 2. el olsun , bana bir ses sistemi lazım.

Hoparlör önemli değil , zaten bendekiler gayet iyi ama bas çok kötü . 5+1 sistem önermenizi istiyorum.
Diğer 2 kolonu da takabileceğim bir sistem. Sizce 200 liraya isteğimi karşılayabilecek bir sistem var mıdır ?

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Yer
İstanbul/Üsküdar
Çok sağol kardeşim ben bunu küçük bir bas sanıyordum :D Sandığımdan çok daha büyükmüş.

150 liraya gerçekten çok iyi bir sistem. Peki bu fiyata (200TL) daha iyi bir şeyler var mı ?

Oğuz26

Kilopat
Yer
Ankara
Şöyle söyleyeyim son sesini daha deneyemedim :D

Videoların hepsi kısık sesle çekilmiş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Yer
İstanbul/Üsküdar
Peki bunların boyutları ne kadar ? Özellikle de X-530 'un bass'ının boyutlarını merak ediyorum. Ne kadar büyük tam anlayamıyorum resimlerden.

Yukarı