200 lirayı 13 saatte çıkardığını söyleyen bir kişi ne kadara neye göre çalışıyor?

Arkadaşlar babam denen zat 200 lirayı 13 saatte çıkardığını söyledi. Sizce neye göre neyin başına ne kadar alıyor?
"Senin istediğin 11 euro için ben günümün 13 saatini veriyorum" diyor. Ayrıca meseleyi bilmesem de pişman olmadan babanızla aranızı iyi tutmanızı tavsiye ederim.

Babana sorduğunda söylemedi mi?
Bu akşam sordum biriktiği zaman aylık çekiyorum falan dedi onları avansda alıyorum falan.

Doğrudur ben 12 saat çalışıyorum yol+hazırlanma vs 13 saat. Aldığım ücret 4.253 Türk Lirası.
Töce koşullarında bende alabilsem keşke. :D

"Senin istediğin 11 euro için ben günümün 13 saatini veriyorum" diyor. Ayrıca meseleyi bilmesem de pişman olmadan babanızla aranızı iyi tutmanızı tavsiye ederim.
Meseleyi bilmiyorsan söyleyim hazır. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında beni istemediğim takdirde zorla BIONTECH COVID-19 VACCINE yaptırmaya teşvik ettirdi ve başarılı oldu!

Anladığım kadarıyla para kazanmanın zor olduğunu falan söylemeye çalışıyor.

Türkiye'de asgari ücrete göre saatlik çalışma ücreti 18.88 ₺

Bu durumda 10 saat 35 dakika çalıştığın zaman 200₺ kazanabilirsiniz.
Hocam (Gelişmiş ülkelere göre bence) Malum Zat Türkiye koşullarında para kazanma işini gereksiz aşırı bir biçimde zorlaştırıyor!

Para istedin oda ben 200 lira için 13 saat çalışıyorum dedi gibi düşündürdü bu soru bana. Para kolay kazanılmıyor, fabrikada çalışıyor olabilir.
İşi Şarküteri Esnaflığı ama dükkan kendisine ait değil.

@Leowhans Komik olan bir şey varsa açıkça belirt bende güleyim.

Son düzenleme:
@M3rvan Haberiniz olsun 16 Ağustos 2022 tarihinde kavga ettik ilk yumruğu onun atmasını istedim evin içinde salona girdi çıktı en sonunda ben 2. veya 3. tekmeyi atarken göğsüne tuttu ayağımdan yere yatırdı beni sonra tekrar salona girip polis çağıracam dedi annemi aradı annem komşudaydı kız kardeşimle gece saati bende o sıralarda delirdim bardak ve tabak kırıyordum evin içinde ciddi ciddi. :D Bahsettiğim tarihten bu yana birbirimizle hiç konuşmuyoruz. O gece hastaneye de gittim ayrıca. :D Son olarak ilk bardağı kırdığım mutfakta fayans hasar aldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı