200₺ Steam Bakiyesi 175₺

FurkannC

Kilopat
Makaleler
3
Steam'de 200₺ net bakiyem var.
Bunu nakide çevirmek istiyorum.
İsteyen arkadaşlar varsa 200₺ değerinde bir oyun/eşyayı gönderebilirim.
Banka hesabıma IBAN üzerinden ücreti gönderebilirsiniz.
Whatsapp üzerinden iletişim kurabiliriz.

Müşteri değilim meraktan soruyorum. Ben tamam skini gönder dedim sana. Sen gönderdin ben parayı göndermedim. Ya da tam tersi ben para gönderdim sen skin göndermedin. Kısaca güven ortamı nasıl sağlanıyor 😄

Müşteri değilim meraktan soruyorum. Ben tamam skini gönder dedim sana. Sen gönderdin ben parayı göndermedim. Ya da tam tersi ben para gönderdim sen skin göndermedin. Kısaca güven ortamı nasıl sağlanıyor 😄
Bu tür işlerde genelde ilk önce alıcı parayı gönderir.
Göndermeme olaylarında alıcının/satıcının elinde kanıt varsa parayı/eşyayı gönderdiğine/göndermediğine dair, dava açabilir. Bu süreç uzun sürüyor diye biliyorum.
Ben güveni sağlamak için alıcının istediği bilgileri (özel bilgiler hariç) verebilirim.
Açıkçası 200 lira için dolandırıcılık yapacak kadar düşmedim çok şükür.

Anladım hocam. Lafım size değildi zaten sadece merak ettim. Keşke böyle şeyler için daha pratik aracılar olsa.
ByNoGame'den çevirin parayı diyeceğim ama oranın da komisyonu fazla galiba.

Anladım hocam. Lafım size değildi zaten sadece merak ettim. Keşke böyle şeyler için daha pratik aracılar olsa.
Baynıgame den çevirin parayı diyeceğim ama oranında komisyonu fazla galiba.
Dediğiniz gibi komisyon olayı var.
Daha önce de hiç yapmadım site üzerinden, bu yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Dediğiniz gibi komisyon olayı var.
Daha önce de hiç yapmadım site üzerinden, bu yüzden pek sıcak bakmıyorum.
Güvenilir bir sitedir, %15 komisyon alıyor. 50₺ daha göndersek Cyberpunk gönderebilir misiniz? Bence Bynogame'e bir bakabilirsiniz.

Güvenilir bir sitedir, %15 komisyon alıyor. 50₺ daha göndersek Cyberpunk gönderebilir misiniz? Bence Bynogame'e bir bakabilirsiniz.
Evet Cyberpunk gönderebilirim.
Nereden iletişime geçmek istersiniz?
Telefon numaramı veya Discord adresimi verebilirim.

Bakiye 150 TL olarak güncellenmiştir.

3 tane Valheim'i ne kadar atarsınız? Papara veya Tosla'dan atabilirim.

Geri
Yukarı