200 TL altı 7.1 kulaklık önerisi

Arkadaşlar elimde bluetooth kulaklık var bilgisayarda kullanıyorum sesi gayet iyi yanlız oyun oynarken karşı tarafa sesimin gitmesi için Boya M1 Mikrofon aldığım zaman sesimin gitmeme gibi bi sıkıntısı olur mu? Yoksa oyuncu kulaklığı almak zorunda mıyım.

Gamepower, James Donkey, Rampage gibi markalar almayın. Çin ülkesinde satılan dandik kulaklığı marka basıp ülkemize getiren topluluk markaları. O yüzden 300 TL bütçe birikene kadar almayın paranıza yazık olur ayrıca 700 TL altı kulaklıklar da gerçek 7.1 bulunmuyor. Sanal bass özelliği var, sanal 7.1 bu da gerçeği kadar iyi değil. Biraz daha para biriktirip HS50 modelini alın, çok daha kaliteli.

Katılıyorum, kendim Gamepower Medusa kullanıyorum ve malzeme kalitesi çok kötü 1-2 ay sonra bozuldu para biriktirip yeni bir kulaklık alacağım sana da tavsiye ederim paranı biriktir öyle kulaklık al derim.

Razer Kraken X Lite 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı

bütçeni 300 TL civarına çekip bunu almanı tavsiye ederim ama ille de 200 TL altı olacaksa, daha üzerine çıkamıyorsan ilk attıklarımdan birini alabilirsin. İlk mesaja hahaha atan arkadaş belirtilen fiyatta daha iyi bir tavsiye verirse biz de aydınlanalım, bu fiyat aralıkları benim deneyimlediğim kulaklıklara göre çok düşük olduğu için gözle gördüğüm ve tavsiye edebileceğim çok az kulaklık var 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı