200 TL Bütçeli Günlük Kullanım Kulaklık

Shadrous

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Kulaklık konusu defalarca açıldı. Ama bu bütçe bandındaki oyuncu kulaklıkları berbat markalar ve günlük kullanım kulaklıkları da telefon kulaklıkları oluyor. Çoklayıcının ses kalitesi düşürme tehlikesinden dolayı çoklayıcı tercih etmek istemiyorum. Mümkünse bu bütçede iyi müzik kalitesi, kaliteli mikrofon ve yüksek malzeme kalitesine sahip bir kulaklık arıyorum. Rekabetçi oyun oynamadığımdan oyun için önemli özellikler ön planda değil.

Kulak içi kulaklık konusunda size Sennheiser CX275S modelini öneririm. Kendim de kullanıyorum. Müzik kalitesi beni çok tatmin etti. Mikrofonuda hiç fena değil. Telefon görüşmelerinde sadece mikrofona konuşurken nefes sesi iletimi konusunda uyarı aldım. Kulak içi kulaklıklarda normal bir sorunmudur veyahut olmaması gereken bir şey midir ? bilmiyorum. Çok konuşma yapmadığım için hiç önemsemedim. Malzeme kalitesi de hiç fena değil.

Ben kullanıyorum. Oldukça memnunum ama önceden fazla üst seviye kulaklık kullanmadığımdan size belki pek hitap etmeyebilir.
JBL T500 modeline göz atmanızı öneririm. Güzel yorumları var ürünün.
Sanırım ikiniz de okumadınız gönderiyi. Adaptör istemiyorum. Bu iki kulaklık da adaptörsüz bilgisayara takılamaz. Kulaklığın kullanım alanı bilgisayar yada oyun öncelikli olmak üzere kulak üstü bir kulaklık bakıyorum. Şu anlık HP H320 düşünüyorum ama hiçbir yerde test videosu yok. Mikrofonunu duymak isterdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı