200 TL büyük mouse önerisi

Bütçe
200

kani47

Centipat
Daha fazla  
Ellerim büyük olduğu için küçük mouse kullanamıyorum. Şu an kullandığım mouse Rampage SMX-R82 elime tam oturuyor. Fakat uzun süre kullandığım için bazen takılmalar oluyor. 200 TL verebilirim şu an. Büyük mouse önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kanka bloody almanı tercih ederim eğer biraz daha para koyabilirsen bloody TL8A var 240 tl ellerine oturabilir. Bakabilirsin internetten ama bütçen yetmezse blooy T6 var 160 lira.

Hocam daha yeni almış olduğum Logitech G102 var bende güzel mouse benim elime tam oturuyor genel olarak elim ortanın üstünde bir boyutu var.

Hocam daha yeni almış olduğum Logitech G102 var bende güzel mouse benim elime tam oturuyor genel olarak elim ortanın üstünde bir boyutu var.

kanka bloody almanı tercih ederim eğer biraz daha para koyabilirsen bloody TL8A var 240 tl ellerine oturabilir. Bakabilirsin internetten ama bütçen yetmezse blooy T6 var 160 lira.
Öneriniz için teşekkür ederim.Önerdiğiniz mouseleri inceleyeceğim.

Hocam azıcık daha ekleyin HP Omen Reactor alın. Hepsiburada'da beyaz versiyonu 250 TL. Sensörü, büyüklüğü ve ayarlanabilir avuç içi desteği size göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı